Wpis z mikrobloga

Co się w ogóle stało że w tamtych czasach co rok-dwa wychodziły nowe technologie, nowe GTA, nowe procesory, a dzisiaj na nową część gry czeka się pare lat albo jedna część jest wydawana na 3 generacje
  • Odpowiedz
@arahooo: Wujek Artek, człowiek legenda. Przy wizycie u nich zostawiałeś mu na karteczce tytuł co chcesz za grę a wujas za 2-3 dni pisał na GG żeby przyjść bo płytka gotowa, przy okazji widziałem się i bawiłem zawsze z siostrami cioteczymi. Jak dostałem od nich discmana (bo ciocia jest moją chrzestną) to zamiast kupić mi jakąś płytę to dostałem oprocz tego opakowanie 50 pustych płyt verbatim z Media-Marktu, i wujek mi
  • Odpowiedz
Co się w ogóle stało że w tamtych czasach co rok-dwa wychodziły nowe technologie, nowe GTA, nowe procesory, a dzisiaj na nową część gry czeka się pare lat albo jedna część jest wydawana na 3 generacje


@Roxerood: Wtedy walnięcie nieco większej planszy było CZYMŚ, więc zamiast GTA 3 2.0 było wajs siti. Ogólnie gry były prostsze w produkcji. I tańsze w produkcji.

Plus - sposób dystrybuowania gier. Worms Armageddon i Worms
  • Odpowiedz
Znacznie lepszym wyborem były CRT od LG, które swego czasu zawojowały polski rynek - miałem w tym czasie F900P


@aegypius: Już się bałem, że F700B będziesz wychwalał, jako że był najpopularniejszy ;)
  • Odpowiedz
Co się w ogóle stało że w tamtych czasach co rok-dwa wychodziły nowe technologie, nowe GTA, nowe procesory, a dzisiaj na nową część gry czeka się pare lat albo jedna część jest wydawana na 3 generacje


@Roxerood: a myślisz, że można tworzyć coraz nowsze i lepsze technologie w takim samym tempie? Im coś bardziej skomplikowane, tym wymaga większych nakładów finansowych i intelektualnych, więc kolejny przeskok technologiczny nie nastanie tak szybko, jak
  • Odpowiedz