Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy związek z rozsądku może się udać? Znacie takie?
3 lata temu poznałem taką dziewczynę z którą się zaprzyjaźniłem, wiemy o sobie wszystko, ale jesteśmy świadomi że nie będzie z tego wielkiej miłości ani z mojej ani z jej strony. Jesteśmy po 30 (ja 34 ona 32) i ostatnio zaczęliśmy rozmawiać o tym żeby się ze sobą związać i razem awansować społecznie + zapewniać sobie towarzystwo i uciec od samotności.
Ona jest wypalona po 3 związkach a ja po próbowaniu swoich sił pare lat temu na #tinder i #badoo skończyłem u #divyzwykopem bo nie spełniam wymagań mordowo-wzrostowych dzisiejszych kobiet
Po połączeniu naszych wypłat byłoby nas stać na dużo lepsze życie, moglibyśmy podróżować i kupić duże mieszkanie w centrum miasta.
Kiedyś to była norma, że ludzie łączyli się po takim kluczu bez żadnych wielkich miłości, nie wiem czy coś takiego może się udać w dzisiejszych czasach. Rozwodów i tak jest 50%+ więc to wiązanie się z miłości jak widać średnio wychodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#niebieskiepaski #rozowepaski #zwiazki #seks #programista15k #kiciochpyta

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6396de6b7a12ddf164840042
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy związek z rozsądku może się uda...

źródło: comment_1670850628cd1HKqmYgv3ui6KN3m1Ita.jpg

Pobierz
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: ciężko ci tak na odległość odpowiedzieć nie znając was. Jeśli się lubicie, przyjaźnicie i lepiej wam ze sobą w wielu sytuacjach niż samemu to może coś z tego być.
Moja kuzynka na wesela i inne imprezy gdzie trzeba było mieć parę brała zwykle jednego gościa, ale mówiła, że nie bierze go pod uwagę jako kandydata. Dobrze się z nim bawi i tyle. No i jednak po kilku latach zostali małżeństwem
Po połączeniu naszych wypłat byłoby nas stać na dużo lepsze życie, moglibyśmy podróżować i kupić duże mieszkanie w centrum miasta.


@AnonimoweMirkoWyznania: Imho spalone. Kiedy się jest już w pewnym wieku, mniej więcej waszym, taki związek może być całkiem fajny i udany. Ale jeżeli u podstaw ma być ekonomia i lepszy standard, to wszystko #!$%@? się kiedy tylko z jakiegoś powodu któreś utraci przychody i razem będzie was stać na mniej, albo