Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu.

https://www.wykop.pl/wpis/67034183/czy-jest-jakis-natural-na-wykopie-ktory-po-2-3l-cw/

Gościu się pyta czy można tak wyglądać naturalnie.
No więc odpowiedź jest tak , ale nieliczni. Trzeba mieć kościec i męskie proporcje ciała,brak garbow,itp #przemcel by tak nie wyglądał. Ale sporą część Mirków spokojnie może tak wyglądać tylko że się marnują bo słaba micha i brak ognia przez wiele lat. Tu trzeba charakteru nakoorwiatora.

W tym ja,też tak wyglądam, tylko tu trzeba pełnego zaangażowania, sportowego trybu życia, dużo cardio,
Na wakacjach jakieś wyprawy typu kajakarstwo lub bikepacking przez setki lub tysięce kilometrów, dużo słońca.
Do tego jeżdżę tirem i mimo to potrafię utrzymać wagę 90kg przy 182cm wzrostu. Więc mięśnia mam,

Waga wam poleci w dół jeśli nie nauczycie swojego ciała że ma być przygotowane na niespotykaną aktywność niewiadomokiedy. Jak będziesz zaskakiwał siebie co jakiś czas to ciało nie będzie redukować.
Ja np nie ćwiczę siłowo nóg od wielu lat bo kilka lat temu trenowałem kolarstwo i mięśnie z treningów na podjazdach dalej trzymają rozmiar i siłę. Teraz to tylko cardio na nogi

Lysery i ciamajdy co myślą że wpadną kilka razy na siłkę i pomachają hyntelkami i poogladaja doopy dookoła i tylko zajmują sprzęt niech se odrazu dadzą spokój.

Do tego jak kiedyś pisałem. 95% gości na siłowni ćwiczy i oddycha nosem.
To jakiś ZART?? Tak to sobie możesz z laską na randce oddychać
PRZYSZEDŁ TU TYP NA WAKACJE CZY KI UJ?
Nie da się ćwiczyć na pełnej koorwie i mieć fajna sylwetkę naturalnie i oddychać nosem.
Jak nie jesteś zsapany i nie leje ci się pot to tylko marnujesz swój czas i innych zajmując sprzęt jeśli twoim celem jest sylwetka jak u gościa z tamtego postu lub jak moja.

AMEN.

#silownia
#mirkokoksy
#mikrokoksy
#przemyslenia
#logikaniebieskichpaskow
#chad
#chad
  • 12