Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko162
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

453

UE chce ograniczyć popyt na paliwo

UE chce ograniczyć popyt na paliwo

Współdzielenie samochodów, ograniczenie prędkości oraz praca zdalna to jedne z możliwych rozwiązań.

staryjednaknowy
staryjednaknowy
staryjednaknowy
z
forsal.pl
dodany: 24.04.2026, 05:09:25
  • #
    europa
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    ropa
  • #
    prawo
  • 211
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (211)

najlepsze

Apdl
Apdl
Apdl
24.04.2026, 05:10:21 via Android
  • 412
Proponuję ulgi dla firm utrzymujących pracę zdalna.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
24.04.2026, 07:10:49 via Wykop
  • 169
@Apdl: i dla pracowników za ponoszenie wszelakich niewygód w związku pozostawianiem ma pracy zdalnej np rezygnację z owocowych czwartków i konieczność korzystania z własnego papieru toaletowego
  • Odpowiedz
alojzy_ulamek
alojzy_ulamek
24.04.2026, 14:45:50 via Android
  • 47
@ArnoldZboczek: I odplata za prąd i wodę w czasie pracy
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
24.04.2026, 11:44:22 via Wykop
  • 242
Przez system kaucyjny ludzie muszą więcej razy kursować do sklepów. To im nie przeszkadza?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

klefue
klefue
24.04.2026, 15:48:55 via Wykop
  • 50
@chlopiec_kucyk: to nigdy nie miało być racjonalne, bardziej totalnie nieracjonalne, podobnie jak z zasadami podczas covid, te same pomysły pojawiły się kilka tygodni temu w australii i brzmiały zupełnie jak covidowe szaleństwo...
  • Odpowiedz
chlopiec_kucyk
chlopiec_kucyk
24.04.2026, 17:06:38 via Wykop
  • 20
I jeszcze przez sortowanie odpadow zużywamy wodę na opłukanie śmieci z resztek.


@smk666:
chlopiec_kucyk - >I jeszcze przez sortowanie odpadow zużywamy wodę na opłukanie śmiec...

źródło: the-simpsons-homer-simpson

Pobierz
  • Odpowiedz
LegendarnyOdkurzacz
LegendarnyOdkurzacz
24.04.2026, 07:47:16 via Wykop
  • 217
Upowszechnienie pracy zdalnej to byłby bardzo dobry krok jeśli chodzi o ograniczenie zużycia paliwa. Wielu ludzi dojeżdza samochodami do pracy więc jesli by nie musieli dojezdzać do pracy to by mniej samochodami jeździli.

Przydałaby się opcja żeby kazdy pracownik miał prawo zażądać pracy zdalnej jeśli rodzaj stanowiska oraz infrastruktura firmy na to pozwala). To nawet by przy okazji rozwiązało by częściowo kryzys mieszkaniowy ponieważ ludzie mogliby kupować mieszkania w tańszych rejonach nie
LegendarnyOdkurzacz - Upowszechnienie pracy zdalnej to byłby bardzo dobry krok jeśli ...

źródło: images (1)_1774994502042

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
24.04.2026, 08:22:41 via Wykop
  • 100
jeśli rodzaj stanowiska oraz infrastruktura firmy na to pozwala


@LegendarnyOdkurzacz: Infrastruktura firmy nie pozwala, zapraszamy do biura.
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
24.04.2026, 09:05:01 via Wykop
  • 55
I cyk PIP.


@LegendarnyOdkurzacz: PIP nie umie sobie poradzić z umowami śmieciowymi i B2B, mobbingiem czy niewyplacaniem pensji w terminie a ma się okazać skuteczny w sprawie udowadniania możliwości pracy zdalnej? Zobaczymy jak będzie od 07/2026 z nowymi uprawnieniami ale nie mam wielkich oczekiwań.

Janusz powie że nie ma wystarczającej kadry zarządzającej do kontrolowania ludzi na pracy zdalnej i pora na CSa.
  • Odpowiedz
malkontent
malkontent
24.04.2026, 13:26:11 via Android
  • 52
Kapitał i lobbyści, którzy rządzą UE, zaraz się zesrają jak pojawi się opcja pracy z domu. Ratowanie mordowanej planety będzie nieistotne. Trzeba będzie ratować powietrze i klimat korzystając z transportu publicznego i aut elektrycznych tylko żaden głąb nie powie, że pracując z domu jest najbardziej ekologicznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

malkontent
malkontent
24.04.2026, 13:31:32 via Android
  • 4
@costamtenteges: nigdzie nie napisałem, że nie ma zawodów wymagających transportu publicznego ¯\(ツ)/¯
Skąd pytanie?
  • Odpowiedz
Assailant
Assailant
24.04.2026, 18:25:46 via Wykop
  • 4
pracując z domu jest najbardziej ekologicznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


@malkontent: bo system jest uzależniony od wzrostu cen nieruchomości. Biurowców i mieszkań. To sięga dużo głębiej niż się ludziom wydaje. Polecam te książki.
Assailant - >pracując z domu jest najbardziej ekologicznie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

@malkontent:...

źródło: 1000002704

Pobierz
  • Odpowiedz
Ociec2
Ociec2
Ociec2
24.04.2026, 17:37:43 via Wykop
  • 48
Rozumiem, że Ursula chcąc dać dobry przykład przesiądzie się na tramwaj, a do Davos pojedzie rowerem - prawda? PRAWDA?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JerzJerzy
JerzJerzy
JerzJerzy
24.04.2026, 22:07:39 via Wykop
  • 13
@Ociec2: Pojedzie roverem....
Range Roverem
  • Odpowiedz
jednorazowka
jednorazowka
24.04.2026, 09:04:27 via Wykop
  • 40
Różne są drogi dojścia do komunizmu.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wykopwykopwykop1
wykopwykopwykop1
24.04.2026, 16:47:36 via Wykop
  • 52
@jednorazowka: Jak ma być komunizm, to ja poproszę moje wczasy FWP, przydział na tanie mieszkanie za 5-7 lat, jakość produkcji filmowych jak 30 lat temu, mądre programy w telewizorni, karę śmierci dla zwyrodnialców, likwidację bezrobocia, krajowy przemysł itd itp i tak dalej. A nie tylko importować same wady.
  • Odpowiedz
No_mad
No_mad
24.04.2026, 16:49:55 via Wykop
  • 42
@wykopwykopwykop1: A do tego zrównoważoną i przemyślaną gospodarkę przestrzenną zamiast patodeweloperki i betonozy
  • Odpowiedz
elo345
elo345
elo345
24.04.2026, 17:14:34 via Wykop
  • 35
Pomysły ciekawe, ale... wszyscy wiemy czym się skończy.
Kolejnym podatkiem do paliwa.

Tu nie ma co się łudzić, lewaki na wszelakie problemy mają tylko trzy rozwiązania: podwyższyć podatki, dosypać kasy a jak to nie działa, to zabronić.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

endo500
endo500
24.04.2026, 21:45:50 via Wykop
  • -5
@elo345: a prawaki jakie mają?
  • Odpowiedz
joko
joko
24.04.2026, 17:12:21 via Wykop
  • 30
A politycy będą dalej latać pustymi samolotami na zloty o ekologii.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nd4sp
Nd4sp
Nd4sp
24.04.2026, 18:31:40 via Wykop
  • 29
Czyli zostanie tylko ograniczenie prędkości. 100 km/h na autostradach 30 w zabudowanym i 60 na pozostałych drogach. A i pewnie utrata prawa jazdy przy przekroczeniu o 10. Ale i tak znajdą się tacy, którzy będą temu przyklaskiwać.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Nd4sp
Nd4sp
Nd4sp
24.04.2026, 18:58:13 via Wykop
  • 11
@RozowaZielonka: Wiele to znaczy ile? Policz jak umiesz ile czasu będziesz jechać 400 km na autostradzie, gdzie masz limit 140 czyli realnie pojedziesz ze średnią ze 120 a ile przejedziesz jak będziesz jechać 80.
  • Odpowiedz
jarek400
jarek400
jarek400
24.04.2026, 20:03:42 via Wykop
  • 6
@Nd4sp: Nie odpisuje mu on jest upośledzony( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
johnyzxcv
johnyzxcv
johnyzxcv
24.04.2026, 17:22:50 via Wykop
  • 26
a ja proponuje, żeby ograniczenie zużycia paliwa zacząć od najbogatszej kasty ludzi w tym od polityków, tych co jeżdżą V8 i latają 5 razy w roku za granicę....
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kwark64
kwark64
kwark64
25.04.2026, 20:04:10 via Wykop
  • -1
@johnyzxcv: normalni ludzie też potrafią latać 5 x za granicę rocznie.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3096
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
Spawacz, kierowca, fryzjer płacą pełny ZUS. Artysta dostanie dopłatę od państwa.
2458
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
Afera w Pszczynie! Koniec darmowych lodów za świadectwo, interweniował rzecznik
2036
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
1950
Clint Eastwood kończy 96 lat
Clint Eastwood kończy 96 lat
1794
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #swiat
  • #polska
  • #wydarzenia
  • #niemcy
  • #uniaeuropejska
  • #ciekawostki
  • #ekonomia
  • #usa
  • #gospodarka
  • #nato
  • #francja
  • #ue
  • #historia
  • #neuropa
  • #4konserwy

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia