Napity i na***ny komendant policji machał blachą po kolizji!

nadkom. Olgierd B. wydmuchał 1,5 promila a test pokazał dodatkowo, że w jego organizmie jest k-----a. Komendant został zatrzymany a Biuro Spraw Wewnętrznych przeszukało jego mieszkanie.

- #
- #
- #
- #
- #
- 46
- Odpowiedz





Komentarze (46)
najlepsze
Ma ktoś sensowniejszy materiał o tym zdarzeniu, a nie pajac machający łapami jakby miał adhd czytający gotowy skrypt na tle cukierków? xD
@neo78: serio, jesteś jakiś upośledzony? Bo jeżeli tak, nie będę się dalej pastwił.
Zacytowałem OPa który w ten sposób się do mnie odniósł w tym samym wątku, i na mnie lejesz swoje żale w obronie OP?
źródło: image
PobierzTak serio to rozumiem w 100% ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Komentarz usunięty przez moderatora
Może nayebany i načpany ale za to wcześniejsza emerytura z naszych podatków?