Wpis z mikrobloga

@coffee_addict_frv: nah, za duże pole do kombinowania z menstruacyjnym. Jeśli ktoś nie może z tego powodu funkcjonować, idzie do lekarza a przynajmniej pójść powinien. Zwróć uwagę, że kobieta ma ten problem co miesiąc od 12 mniej więcej roku życia i był czas, żeby znaleźć sposób na funkcjonowanie w tych dniach - leki przeciwbólowe, kompresy, etc. Równie dobrze można wzywać do urlopów migrenowych.

Psacierzyński, o ja pier.... Kolejny objaw utożsamiania zwierząt z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@saggitarius_a: mam co pół roku ostrzykiwanie stomatologiczne botoxem na bruksizm po 2 zastrzyki w mięsień żuchwy i po tym nie ma śladu dzień później.

Ciekawe czy dostałbym botox leave? XD
@krystal_Tri_tapik: Jeśli byłaby możliwość wystawienia przez lekarza zwolnienia z powodu takiego problemu to popieram, bo niektóre kobiety wciągają Ketonal jak cukierki z powodu tak silnego bólu. Dlatego napisałem, że może dochodzić do nadużyć, więc przyda się to jakoś zweryfikować - tylko jak zweryfikować, czy ktoś nie symuluje bólu? Może się da, ale lekarzem nie jestem, więc nie mam pojęcia.
@siemasz_ziomek: Jasne, że mają urlop. Tylko #!$%@? jest go wykorzystywać na bóle miesiączkowe, co nie? Ja bym tak nie chciał. L4 to jakaś opcja, a tak jak wspomniałem - niektóre kobiety, bo zdarza się wiele przypadków, które nie wymagają nawet tabletki na ból.
Czasem nawet firmy wychodzą z inicjatywą i pozwalają na takie urlopy, bez pomniejszania puli dni wolnych do wybrania. Pracowałem w jednej z takich firm, a męska część załogi