Wpis z mikrobloga

@Bubsy3D Nazywanie gościa artystą to nadużycie. Ech, gdyby jeszcze dotacje dostawali artyści niszowi albo początkujący, ale tu najgłośniej płakali i najszybciej wyciągali ręce po państwowe starzy wyjadacze co są na scenie od kilkudziesięciu lat. Tyle lat na scenie, koncerty za kilkadziesiąt tysięcy, a nie odłożyli nic na czarną godzine. Jak to fajnie napisał Skiba w swoim felietonie w którym krytykował kolegów z branży: wiewiórki są od nich mądrzejsze bo wiedzą że na
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: A to tylko disco polo z którego każdy się śmieje,
a po drugiej stronie młodzi z wielkich miast idole nastolatków, młodzi gniewni antysystemowi no z paroma wyjątki niektórzy aż za bardzo systemowi ;)

"Mezo (109 tys. zł), Doniu (63 tys. zł) i L.U.C. (50 tys. zł). Dofinansowanie otrzymał także DJ Decks (25 tys. zł).Rekordzistą, jeżeli chodzi o polski rap jest Miuosh, który został dofinansowany kwotą 2 milionów złotych.Golec uOrkiestra otrzymali
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: wielki antysystemowy Słoń jako pierwszy wyciągnął łapy po rządowe pieniądze - taki wygląd raperów


@Ojciec_Makumba nie znam sytuacji, ale on ma pod sobą markę ubrań, wytwórnię, która chyba szału nie robi, do tego wziął się za wydawanie gier, także myślę, że tu trzeba się bardziej zagłębić zanim się oceni, bo to mnóstwo zatrudnionych ludzi, a nie wiem jaka jest sytuacja finansowa tych przedsięwzięć

A no i jeszcze bar jakiś otworzył,
  • Odpowiedz
@Ojciec_Makumba tu jest jego wypowiedź, której nikt poważny nie potrzebuje, bo co to jest 40 kafli pomocy dla dużej firmy. Ale jego podsumowanie warto zacytować ( ͡° ͜ʖ ͡°):

Zapomniałem dodać – pi*olę PiS, niech wy**ją na śmietnik. W życiu na nich nie zagłosowałem i w życiu bym nie zagłosował. Gardzę nimi – kończy raper.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ojciec_Makumba: I wypowiadał się od razu na ten temat, masz część wypowiedzi:

Moje drogie dzieci, złożyłem prośbę o pieniądze na kwotę 40 tys. złotych, zostały mi one przyznane, oczywiście ich nie zobaczyłem. Nie będę się z tym ukrywał, moje nazwisko widnieje na liście, po prostu je dostałem. Chcę wam powiedzieć trzy rzeczy. Po pierwsze, nie każdy kto składa to podanie i są mu przyznane te środki, nie oznacza, że ten ktoś
  • Odpowiedz
@Bubsy3D: co z tego że on czy Kult nie wziął jak wzięła cała banda tych "artystów" z milionami na koncie jak Rodowicz czy ten raper co sie potem nową BMW chwalił że kupił z tej pomocy xD

To był poroniony pomysł od początku by dawać tym ludziom kase bez żadnej kontroli jak to wydadzą i jaki mają ogólny majątek.
  • Odpowiedz