Wpis z mikrobloga

Uuuu, ciekawe skąd taka śmietanka, nie spotykam za bardzo w sklepach, najlepsze co widziałem to trzydziestka z presidenta bez karagenu, ostatno też spotkałem się z kubeczkami śmietanki 40% w czechach, ale w polsce w większych sklepach nie widziałem takiej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@matra No, 36 to też czasem jest spotykana tylko własnie staram sie szukać tych bezkaragenowych, nie spotkałem jeszcze za bardzo kwaśnych śmietan wysokoprocentowych, które by go miały.
Ale tych 42% nie widziałem nigdy na oczy jeszcze, szukałem zwykle w Selgrosie i Auchanie, zacznę chyba częściej odwiedzać kerfa w takim razie :D Dzięki!
nie spotkałem jeszcze za bardzo kwaśnych śmietan wysokoprocentowych, które by go miały.


@Piesa: te ww. piątnice nie mają, president nie ma (nie wiem czy każdy) i podobno miletto (?) z netto, jest jeszcze klimeko, sobekke, wieluń, jana i podobno duża pilos, ale mogło się coś zmienić.
@matra: Kurde, większości z tych nie widziałem nigdy na oczy, czas chyba zrobić jakiś przegląd sklepów w okolicy i przejść się do tych, w których nigdy jeszcze nie byłem.
Dzięki za wylistowanie tego! (ʘʘ)
@NooB1980: To co najwspanialsze dla ketogenika w UK a czego nie ma w PL. Śmietanka 50% tłuszczu (czasami nawet więcej). 1,5% węgli, 1,5% białka.

Tutaj wersja w pojemniku 600ml. Jak się weźmie pod uwagę, że to ma 467kcal/100ml to cały pojemnik ma prawie 3000 kcal. Ja używam do robienia ketogenicznej wersji czarnego Huela (który i tak mam mało węgli). Jak sobie wpakuję 200 ml + 90 g Huela, który ma 400
sciana - @NooB1980: To co najwspanialsze dla ketogenika w UK a czego nie ma w PL. Śmi...

źródło: comment_1669066560jOqTo4HUX2eC2a7tlZtFFO.jpg

Pobierz