Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z pewną firmą. Zajmują się usługami windykacyjnymi. Chciałem skorzystać z ich usług, żeby odzyskać dług. Niestety po wpłacie sporej sumy zaliczki, kontakt się urywa. Bezskutecznie próbowałem dowiedzieć się, co poczynili w mojej sprawie. Otrzymywałem zbywające odpowiedzi w stylu: "oddzwonimy. w dniu dzisiejszym nie ma pracownika zajmującego się pańską sprawą." i tak za każdym razem. Ciągnęło się to od wielu miesięcy. Opublikowałem negatywny komentarz w wyszukiwarce. W odpowiedzi właściciel opublikował w komentarzu moje pełne dane osobowe wraz z imieniem nazwiskiem, adresem, telefonem i dodał, że "sprawa jest nie do rozwiązania". Niestety z przyczyn osobistych swój komentarz musiałem usunąć. Nie chcę, żeby moje dane były wszędzie rozpowszechniane. Dodałem jedynie jednogwiazdkową opinię bez komentarza. Podsumowując: firma stosuje nieuczciwe praktyki w postaci wyciągania sporych sum zaliczek i nierozwiązywania spraw. Nie przestrzegają RODO, udostępniają publicznie dane osobowe. Upominasz się o działanie z ich strony? Zostajesz zastraszany. To jest skandal! Aktualnie chciałbym zgłosić to do prokuratury. Jeżeli jesteście pokrzywdzeni przez tę firmę, odezwijcie się w komentarzu. Możemy wystosować pozew zbiorowy.
PS W załączniku przesyłam link do kilku komentarzy opublikowanych przez tę firmę. Zamazałem dane osobowe, ale sami możecie sprawdzić, że one normalnie widnieją jak wpiszecie frazę "Arena Inkaso" w wyszukiwarkę.
#prawo #zalesie #januszebiznesu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63686080768f2f483ae4b73b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam problem z pewną firmą. Zajmują ...

źródło: comment_1667811391xVODRS0GMQHARwhrxICTAs.jpg

Pobierz
  • 82
@AnonimoweMirkoWyznania: chętnie pomogę w sprawie ale musisz wpłacić zaliczkę, mam 100% skuteczność:) a tak serio to znam jeszcze jedną taką firmę a nazywa się deputo. Na początku mało brakuje żeby w dupę weszli, a później to już wiadomo jak to idzie...
żebyś miał papier


@plu2: a to nie jest takie proste bo wiją się i wykręcają od przyjęcia zgłoszenia jak tylko mogą. Jak ktoś nie jest asertywny, nie umie się wykłócać, pisać skarg albo żądać widzenia z przełożonym to odejdzie z niczym a nie z papierem
@siepan: > Jak ktoś nie jest asertywny, nie umie się wykłócać, pisać skarg albo żądać widzenia z przełożonym to odejdzie z niczym a nie z papierem

zupełnie jak OP ()
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli jest tak jak napisał, to merytorycznie rzecz biorąc ta firma ma rację, więc wystawienie przez Ciebie oceny 1 gwiazdki to głupota, aczkolwiek wygląda na to że inteligencją nie grzeszysz (wpłata zaliczki firmie windykacyjnej), więc jakoś specjalnie mnie to nie dziwi.
Jeśli ktoś ma długi i trochę oleju w głowie to się nie przejmuje tymi pseudo firemkami które nie mają żadnej mocy prawnej aby ściągać długi, więc nie ma sensu im za cokolwiek płacić bo równie dobrze ty możesz codziennie dzwonić do dłużnika i przypominać mu o długu.
jasdf: Opie, poskąpiłeś pieniędzy na prawnika / radcę prawnego i zemściło się na tobie.

Oto jak wygląda sytuacja. Wyciągasz parę stówek i idziesz do prawnika zajmującego się prawem cywilnym. On ci przedstawi co i jak, a także jakie są koszty i szanse na odzyskanie. Zapłacisz za taką konsultację pewnie z 200zł, ale będziesz wiedział, ile należy się spodziewać za pozew i jakie masz szanse na odzyskanie długu.

Zatem przyjanuszowałeś, zaoszczędziłeś
jasdf: Opie, poskąpiłeś pieniędzy na prawnika / radcę prawnego i zemściło się na tobie.

Oto jak wygląda sytuacja. Wyciągasz parę stówek i idziesz do prawnika zajmującego się prawem cywilnym. On ci przedstawi co i jak, a także jakie są koszty i szanse na odzyskanie. Zapłacisz za taką konsultację pewnie z 200zł, ale będziesz wiedział, ile należy się spodziewać za pozew i jakie masz szanse na odzyskanie długu.

Zatem przyjanuszowałeś, zaoszczędziłeś 200zł, by
@AnonimoweMirkoWyznania: ej szczerze ostatnio korzystam z usług BEST usługi finansowe czy cos takiego, z siedzibą w Rzeszowie. Co prawda panowie podają stawkę 12% od długu plus VAT, ale dopóki niczego nie ściągną to nie biorą żadnych zaliczek, ani niczego xdddddddd także ja na razie polecam, bo dłużnik się zesrał i nagle zaczął wpłacać, a na koniec #!$%@? odsetki od długu to wyjdę na zero z usługami BEST i tylko inflacja w