Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z pewną firmą. Zajmują się usługami windykacyjnymi. Chciałem skorzystać z ich usług, żeby odzyskać dług. Niestety po wpłacie sporej sumy zaliczki, kontakt się urywa. Bezskutecznie próbowałem dowiedzieć się, co poczynili w mojej sprawie. Otrzymywałem zbywające odpowiedzi w stylu: "oddzwonimy. w dniu dzisiejszym nie ma pracownika zajmującego się pańską sprawą." i tak za każdym razem. Ciągnęło się to od wielu miesięcy. Opublikowałem negatywny komentarz w wyszukiwarce. W odpowiedzi właściciel opublikował w komentarzu moje pełne dane osobowe wraz z imieniem nazwiskiem, adresem, telefonem i dodał, że "sprawa jest nie do rozwiązania". Niestety z przyczyn osobistych swój komentarz musiałem usunąć. Nie chcę, żeby moje dane były wszędzie rozpowszechniane. Dodałem jedynie jednogwiazdkową opinię bez komentarza. Podsumowując: firma stosuje nieuczciwe praktyki w postaci wyciągania sporych sum zaliczek i nierozwiązywania spraw. Nie przestrzegają RODO, udostępniają publicznie dane osobowe. Upominasz się o działanie z ich strony? Zostajesz zastraszany. To jest skandal! Aktualnie chciałbym zgłosić to do prokuratury. Jeżeli jesteście pokrzywdzeni przez tę firmę, odezwijcie się w komentarzu. Możemy wystosować pozew zbiorowy.
PS W załączniku przesyłam link do kilku komentarzy opublikowanych przez tę firmę. Zamazałem dane osobowe, ale sami możecie sprawdzić, że one normalnie widnieją jak wpiszecie frazę "Arena Inkaso" w wyszukiwarkę.
#prawo #zalesie #januszebiznesu

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63686080768f2f483ae4b73b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mam problem z pewną firmą. Zajmują ...

źródło: comment_1667811391xVODRS0GMQHARwhrxICTAs.jpg

Pobierz
  • 82
Te wszystkie firmy windykacyjne, skupują długi po 6-10% ich wartości. Następnie do zobowiązań dodają odsetki i pseudo opłaty. Ich sposób działania jest prostacki czyli wyszukują wszystkie możliwe dane dłużnika i bombardują go wezwaniami, telefonami i wizytami. Jeżeli twoj dłużnik ma trochę oleju w głowie i nie udostępnia swoich danych w internecie lub jest zagranica to jest prawie niemożliwe go zwindykowac.