Wpis z mikrobloga

Z sosno lepiej dojechac do kato niz z pld dzielnic katowic. Taka patola. Porównaj sobie przy tym ceny mieszkań


@websterpl1: Mieszkałem w Sosnowcu a obecnie w Kato, wolałbym zdechnąć niż wrócić do tamtej depresyjnej menelskiej wiochy xD I tak, jak w każdym mieście w Kato pato jest obecne. I menele i wszelkiej inne Polskie atrakcje. Ale sam klimat i miejskie życie są 100 x lepsze niż Sosnowieś.
  • Odpowiedz
@jmuhha: Po 22 maks wszystkie lokale z żarciem umierają. Słaba komunikacja miejska (fakt, że miło się samochodem jeździ), a do tego brak ubera/bolta (jesteś skazany na taksy). Brak galerii handlowych, a jak już są to jakiejś gówniane. Mało rozrywek, większość jest dla gówniaków, młodzieży lat 17-18 (tj. Pseudo kluby) lub +50 patokluby gdzie krew i wódka leje się jednakowo.
Brak wielkopowierzchniowych hipermarketów czy też sklepów specjalistycznych.

Wiadomo, powiat powiatowi nie jest
  • Odpowiedz
Ale sam klimat i miejskie życie są 100 x lepsze niż Sosnowieś.


@L3gion: przeciez w sosnowcu nie mieszka sie zeby isc na imprezy do centrum sosnowca xD tylko zeby zamieszkac taniej i miec dobry dojazd do centrum kato
  • Odpowiedz
miec dobry dojazd do centrum kato


@paul772: Dojazd nigdy nie był ani nie jest dobry. W godzinach szczytu rano i po południu korki to norma. Wiem bo przez 5 lat tak jeździłem.
  • Odpowiedz
Dojazd nigdy nie był ani nie jest dobry. W godzinach szczytu rano i po południu korki to norma. Wiem bo przez 5 lat tak jeździłem.


@L3gion: dojazd do kato na impreze czy cuś, niekoniecznie do pracy. Praca tez jest w sosnowcu
  • Odpowiedz