Wpis z mikrobloga

@Arintor: Skoro pracujesz zdalnie to na miejsce zamieszkania patrz tylko i wyłącznie pod katem tego jak żyjesz i jakiego życia oczekujesz
  • Odpowiedz
@Arintor: @psejko: @epll: Łódź jest świetna.
Łódź ma jedną, ale to poważną wadę - nie ma pracy, ale skoro ją masz to wad brak. Co zyskujesz?
Piotrkowska żyje całą noc. Jest tanio. Masz od groma świetnych knajp. Ludzie są spoko. Autostrada do Wawy gdzie jedziesz 1h. Środek Polski więc na wakacje wszędzie blisko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arintor: gdyby nie to, że większość moich hobby wiąże się z mniejszymi lub większymi górami, które mam obecnie relatywnie blisko, to wróciłbym do Torunia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arintor: specjalistów czy innych magików z powodu poważnego problemu ze zdrowiem i tak będziesz szukał wśród najlepszych specjalistów na których cię stać nie bazując na bzdurach typu odległość od domu, więc argumentami z miastem powiatowym czy coś wywal do kosza. W mojej opinii zwłaszcza na okres lis-mar polecam np Torremolinos, Prowincja Malaga, Hiszpania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arentonio: fajnie mu polecasz ościenne miasta Katowic, gdzie fioletowy kolor jakości potwierdza straszy większość zimy. Oszczędzi parę stów miesięcznie, a straci zdrowie...
  • Odpowiedz
@loczyn: Środek Polski więc na wakacje wszędzie blisko.
Jeśli lubisz Królewiec, kartoflanego Janusza, Mikołaja w Saunie albo Łosia na drodze to może. Z Krakowa/Wrocławia masz krótszy lot, a ze Zgorzelca masz bliżej na deskę do Austrii lub do HR. A i teraz wg wypoku tańsze paliwo jest w DE
  • Odpowiedz
@Arintor A ja bym zwrócił uwagę na bliskość lotniska, z którego łatwo wyskoczyć tanim lotem na kilka dni za granicę. Sam mieszkam w #szczecin i udręką jest korzystanie z lotniska w Berlinie. Wg grup wakacyjnych najwięcej ciekawych lotów jest z #katowice. Mam kolegę, który szukając tak jak ty, zdecydował się na stolicę górnego Śląska i jest bardzo zadowolony, chociaż pochodzi z Kołobrzegu.
Bardzo lubię też #torun bo ma fajną starowkę, dobre
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arintor: Odpowiedzi tyle co miast, wszyscy piszą o rozrywce, kulturze, restauracjach, jedzeniu na dowóz, uberze itd. i to jest istotne, ważne jest też co Ty lubisz, jeździsz na rowerze, a może wolisz góry lub morze, czy wolisz mieć blisko do lasu, lubisz chodzić do kina czy nie, gdzie masz znajomych, czy rodzinę itd. Ja wziąłbym również pod uwagę jakość powietrza, to sprawa mocno lokalna, a nie chcesz mieszkać w syfie.
  • Odpowiedz