Wpis z mikrobloga

Do jakiego miasta przenieslibyscie się pracując zdalnie, żeby jednocześnie koszty życia nie były za wysokie a były wszystkie rozrywki? Myślałem o #poznan i #lodz bo są wystarczające duze, żeby było coś ciekawego a ceny wynajmu czy nieruchomości nie są tak duże jak w Warszawie czy Trojmiescie, piszę z perspektywy singla lvl 29

#pracazdalna #pracait #nieruchomosci #poznan #lodz #warszawa #wroclaw
  • 114
Do jakiego miasta przenieslibyscie się pracując zdalnie, żeby jednocześnie koszty życia nie były za wysokie a były wszystkie rozrywki? Myślałem o #poznan i #lodz bo są wystarczające duze, żeby było coś ciekawego a ceny wynajmu czy nieruchomości nie są tak duże jak w Warszawie czy Trojmiescie, piszę z perspektywy singla lvl 29


@Arintor: wygląda ze idealnie pasowałoby dla ciebie któres miasto na gornym śląsku. Chorzów, ruda śląska, sosnowiec itp.
@Arintor: jeśli zależy Ci na niskich kosztach życia, to albo jakieś mniej popularne województwo, gdzie raczej jest tendencja malejąca jeśli chodzi o liczbę mieszkańców, albo w ogóle mniejsze miasto nie wojewódzkie, ale dosyć rozbudowane, żeby chociaż były knajpki różne. Na ewentualne rozrywki, których tam zabraknie można sobie wygospodarować dzień na wycieczkę( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jmuhha

no ale jakie ma minusy miasto powiatowe?


Przede wszystkim najważniejszy, to brak dobrej służby zdrowia i brak specjalistów. Do dobrego lekarza specjalisty i tak trzeba będzie dojeżdżać. No chyba że ktoś w ogóle nie choruje to nie będzie potrzebował, ale nigdy nie wiadomo ¯_(ツ)_/¯

Do tego dla mnie minusy: słabo rozwinięta komunikacja miejska, daleko do lotnisk oraz brak dużej ilości lokali gastronomicznych. No ale to piszę, co dla mnie jest ważne