Wpis z mikrobloga

Do jakiego miasta przenieslibyscie się pracując zdalnie, żeby jednocześnie koszty życia nie były za wysokie a były wszystkie rozrywki? Myślałem o #poznan i #lodz bo są wystarczające duze, żeby było coś ciekawego a ceny wynajmu czy nieruchomości nie są tak duże jak w Warszawie czy Trojmiescie, piszę z perspektywy singla lvl 29

#pracazdalna #pracait #nieruchomosci #poznan #lodz #warszawa #wroclaw
  • 114
Rzeszów. Znam osoby które przyjechały tu na studia (kierunki związane z lotnictwem) z większych miast typu Toruń czy chociażby Warszawa, i tak im się spodobało, że postanowiły zostać na stałe.
@Arintor ceny życia, czyli żarcie na mieście, usługi i rozrywki są chyba podobne we wszystkich największych miastach. Poznań odradzam, bo mają tam teraz komunikacyjny Armageddon. Poza tym jakoś specjalnie dużo się tam nie dzieje. Chyba że picie nad Wartą czy na Wrocławskiej uznasz za jakąś wielką atrakcję ( ͡º ͜ʖ͡º) Ja siedzę w Gdyni i wcale nie jest tu jakoś tragicznie drogo. Wynajmuję kawalerkę w samym centrum,
@Arintor: mialem podobny dylemat. Zadawalem to pytanie ludziom, jak wozilem ich blablacarem (creepy, wiem). Jedna z propozycji byla np Zielona Gora albo Łódź.

Koniec końców wybrałem miasto trochę poniżej 100k mieszkańców. Do lasu mam 300m, do sklepu 300, do rynku 800, dzielnice bez bloków, 2 kina, swiatlowod, dostep do lekarzy jak przedawkuje wypok, itp. Koszty benzyny i masla sa podobne jak w dużym mieście.

Troche za malo inputu. Jakiekolwiek miejsce ze