Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1516
Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, że jest za pisem. Musi więc sobie jakoś to tłumaczyć, tak jak palacz, czy alkoholik tłumaczą swoje uzależnienie. Wiecie, na coś trzeba umrzeć hehe. No jakbym chciał, to bym w każdej chwili mógł przestać pić, serio. No tylko że nie chcę. I tak samo padają z ich ust podobne argumenty odnośnie platformy. A niby kto jest dobry? - jak tylko powiesz coś złego o rządzie. A peło to może nie kradło? Jedni i drudzy po jednych piniondzach. Jak widzicie z ich ust nigdy nie padają słowa poparcia dla partii. Oni wiedzą że pis jest #!$%@?. Oni wiedzą że źle głosowali. Oni wiedzą, że doprowadzili do tej #!$%@?, która teraz mamy swoim własnym poparciem i tego się wstydzą. Ale musieliby się przyznać do błędu, a to jak wiadomo jest gorsze od wszystkiego. Dlatego będą zaciekle bronić swoich błędnych decyzji i uparcie udawać (również przed samymi sobą), że peło jest takie samo źle, a do tego się nawet nie podzielą.
#bekazpisu #symetryzm #polityka
Niebadzsmokiem - Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, ...

źródło: comment_1667367289Yg0fG0hvQ80EgrwWr3o84H.jpg

Pobierz
  • 196
@Tymajster: Mnie nie interesuje, ze czy ktoś jest gorszy. Dla Ciebie akurat PiS jest gorszy, dla innego lepszy. A ja nie mam ochoty ani Tobie, ani temu drugiemu narzucać jakiejkolwiek władzy, żeby żaden z was nie był poszkodowany.
@Kowalns: państwo powinno nie istnieć.

Wcześniej były antykapitalistyczne spółdzielnie xD, teraz agoryzm


@Flypho: Bzdura. Agoryzm ma znacznie więcej wspólnego z akapem niż ankomem. Agoryzm jest purystyczno kapitalistyczny i opiera się na ase
Wyimaginowany symetryzm opa to nie zawsze ukryta opcja pis i tzw inna opcja w stylu konfederacja


@kuroszczur: ten symetryzm istnieje naprawdę. Wyimaginowany to jest twój agoryzm, który nigdy się nie zrealizuje.
Ale tak czy siak, możesz popierać agoryzm, ale jednoczesnie być symetrystą i ty nim właśnie jesteś. To że nie chcesz żadnego rządu nie znaczy, że wszystkie są tak samo złe/dobre.
eśli sam sobie nie wybierzesz władzy, to inni ci ją wybiorą za ciebie


@Niebadzsmokiem:

No i na kogo mam głosować?

Pis? Wolałbym odgryźć swoją rękę.
KO? Czasami mam takie przebłyski, ale wtedy przypominam sobie różne sytuacje, które miały miejsce za ich rządów (i nie, nie chodzi o ośmiorniczki).
Kukiz? Za dużo szurostwa tam jest, a oni i tak muszą się do kogoś przylepić.
PSL? Nie mam szansy na robotę w Urzędzie