Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1516
Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, że jest za pisem. Musi więc sobie jakoś to tłumaczyć, tak jak palacz, czy alkoholik tłumaczą swoje uzależnienie. Wiecie, na coś trzeba umrzeć hehe. No jakbym chciał, to bym w każdej chwili mógł przestać pić, serio. No tylko że nie chcę. I tak samo padają z ich ust podobne argumenty odnośnie platformy. A niby kto jest dobry? - jak tylko powiesz coś złego o rządzie. A peło to może nie kradło? Jedni i drudzy po jednych piniondzach. Jak widzicie z ich ust nigdy nie padają słowa poparcia dla partii. Oni wiedzą że pis jest #!$%@?. Oni wiedzą że źle głosowali. Oni wiedzą, że doprowadzili do tej #!$%@?, która teraz mamy swoim własnym poparciem i tego się wstydzą. Ale musieliby się przyznać do błędu, a to jak wiadomo jest gorsze od wszystkiego. Dlatego będą zaciekle bronić swoich błędnych decyzji i uparcie udawać (również przed samymi sobą), że peło jest takie samo źle, a do tego się nawet nie podzielą.
#bekazpisu #symetryzm #polityka
Niebadzsmokiem - Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, ...

źródło: comment_1667367289Yg0fG0hvQ80EgrwWr3o84H.jpg

Pobierz
  • 196
@Kowalns: Ale agoryzm nie jest kolektywny, więc kompletnie nie ma porównania. To nie żaden jest system polityczny, a mimo nazwania dogmatem polityczny, to tak naprawdę wzór pewnych zachowań, które łączy jedna wspólne cecha - zagłodzenie #!$%@?łego państwa. A, że przy okazji jest opłacalny - tylko się cieszyć
@Flypho: To, że agoryści nie uczestniczą w wyborach, referendach, bo nie będą formalizować żadnej władzy.
@Flypho: To odpowiedź na bzdurną teorię, że brak udziału w wyborach to ukryta opcja pis.
@Kowalns: Zależy jak rozumiesz pojęcie "kraj". Ja tego wyrazu nie użyłem, a "państwo" rozumiem jako władzę z całym jej aparatem.

jeśli sam sobie nie wybierzesz władzy, to inni ci ją wybiorą za ciebie


@Niebadzsmokiem: Bzdura. Nic w świecie nie jest zerojedynkowe, zawsze jest trzecia opacja, poza tym mój głos nie ma żadnego faktycznego znaczenia
Nie. Agorysta ma #!$%@?. Tyle


@kuroszczur: Ale co to ma wspólnego z tym, że PiS jest gorszy od PO? Twoja aktywnośc w tym wątku wygląda, jak wykopek który poznał nowe słówko i musi się nim pochwalić.

@Niebadzsmokiem: pozostała część symetrystów to wdg mnie kuce i inni z włonczonym myśleniem, którzy od lat byli karmieni rymowankami "PiS PO jedno zło", a teraz muszą stosować potężne wyparcie, bo ich przekonania się zawaliły.
Wiecie kto to symetrysta?


@Niebadzsmokiem:

Ja tam nie wiem, ale wiem, kto to jest naiwniak. To taka osoba, która idealizuje lub nie pamięta rządów platformy.

Polskie społeczeństwo można porównać do żony alkoholika. Pis jest wtedy pijakiem, który sprzedał wszystko z domu, robi codzienne libacje i awantury na pół osiedla, a dzieci dawno w rodzinie zastępczej. Natomiast platforma jest wtedy typem, co wali ćwiartki schowane w spłuczce, regularnie tłucze żonę, ale w