Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1516
Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, że jest za pisem. Musi więc sobie jakoś to tłumaczyć, tak jak palacz, czy alkoholik tłumaczą swoje uzależnienie. Wiecie, na coś trzeba umrzeć hehe. No jakbym chciał, to bym w każdej chwili mógł przestać pić, serio. No tylko że nie chcę. I tak samo padają z ich ust podobne argumenty odnośnie platformy. A niby kto jest dobry? - jak tylko powiesz coś złego o rządzie. A peło to może nie kradło? Jedni i drudzy po jednych piniondzach. Jak widzicie z ich ust nigdy nie padają słowa poparcia dla partii. Oni wiedzą że pis jest #!$%@?. Oni wiedzą że źle głosowali. Oni wiedzą, że doprowadzili do tej #!$%@?, która teraz mamy swoim własnym poparciem i tego się wstydzą. Ale musieliby się przyznać do błędu, a to jak wiadomo jest gorsze od wszystkiego. Dlatego będą zaciekle bronić swoich błędnych decyzji i uparcie udawać (również przed samymi sobą), że peło jest takie samo źle, a do tego się nawet nie podzielą.
#bekazpisu #symetryzm #polityka
Niebadzsmokiem - Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, ...

źródło: comment_1667367289Yg0fG0hvQ80EgrwWr3o84H.jpg

Pobierz
  • 196
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: oho, kolejny wysryw będący niczym innym, jak antagonizacją i dzieleniem Polaków. Kurła, tyle się piszę o rosyjskiej dezinformacji i o korzyściach dla ruskich w postaci podzielonego społeczeństwa, a wy kurła robicie w tej dziedzinie najwięcej, pogarszając jedynie nastroje wśród ludzi w czasach geopolitycznych zawirowań, nieustannie szczując na siebie w imię partyjnych, plemiennych interesów.

Wszyndzie pisowcy. Nie głosujesz - jesteś pisowcem. Głosujesz, ale nie na pracodawców wykopowych trolli - jesteś
Wolfman91 - @Niebadzsmokiem: oho, kolejny wysryw będący niczym innym, jak antagonizac...

źródło: comment_16673802182MstCLs3e4aCNNEqLhlsUO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: @szarzujacyzajaczek: symetryzm to ostatnio ulubione slowo Mirkow xD
Ja w ogole sie nie wpisuje w opinie z dupy opa - nie glosowalem na pis, uwazam, ze sa tragiczni... tak samo jak PO xD

Pozdro Mirasy i dalej glosujcie na PoPis, tym razem na pewno sie uda i bedzie lepiej, przeciez oni razem tylko z 15 lat rzadzili, mysle, ze mozna rozliczyc ich dopiero jak porzadza jeszcze ze
  • Odpowiedz
Zagłosowałbym na partię, która obniży podatki i zredukuje wydatki socjalne. Tyle że nie ma takiej partii ¯_(ツ)_/¯


@mroznykasztan: jest, jest, zainteresuj sie, doczytaj programy, sprawdz co mowia najwazniejsi czlonkowie kazdej partii. Na pewno znajdziesz, to nie takie trudne
  • Odpowiedz
@Wolfman91:

Pis 24/7 w #!$%@? nazywa każdego antypolakiem kto nie głosuje na pis

Społeczeństwo jest #!$%@?, tymczasem Wolfman:

nie dzielcie Polaków bo znów wygra pis ;((((((

Powiem mi, jak nazwac kogos kto przy każdej wpadce pisu ( czyli średnio co drugi dzien) musi wspominac o tym że Tusk czy inny komorowski 10 lat temu nasrał na szoguna?
  • Odpowiedz
@Wolfman91: A najzabawniejsze że w 2015 było dokładnie odwrotnie. PO złe, PiS nas uratuje, stronka antykomor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamięć złotej rybki i wygląda jak wygląda.
  • Odpowiedz
@veranoo: możesz to nazwać akceptacją, ale to nie zmienia tego, że jest to postawa tak samo naganna i nie mówię tu już o ogólnej zasadzie nie uczestniczeniu w wyborach, czy oddawaniu nieważnego głosu (swoją drogą sam tak czasem robiłem), ale o tej konkretnej sytuacji, gdzie pod pozorem zachowania neutralności legitymizuje się kompletny rozkład państwa. Rozumiem, że nie każdy to widzi, ale to tylko pokazuje mentalność chłopa pańszczyźnianego na zasadzie "i
  • Odpowiedz
Pis 24/7 w #!$%@? nazywa każdego antypolakiem kto nie głosuje na pis


@#!$%@?: a ktoś twierdzi, że tego szczucia nie ma?

btw wy robicie na wykopie dokładnie to samo, tylko w innej demografii i na inną skale XD

Społeczeństwo
  • Odpowiedz
@deziom: Czyli nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Przecież wy jesteście to samo co pisiory - kierunek ten sam, tylko zwrot przeciwny. Dodam, że jak krytykowałem pis, też na tym portalu byłem powcem.
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem trzeba zaznaczyć, że jednak sporo elektoratu PiSu to fanatycy xD
Inna sprawa, że większość podobnych wpisów szkalujących PiS ma taką zajebistą właściwość, że jak zamienisz "PiS" na "konfederacja" i też pasuje xD
  • Odpowiedz