Wpis z mikrobloga

@digger3:
-Czyste ulice
-niezła komunikacja miejska
-szybki i tani internet
-naturalne i zajebiste produkty spożywcze
-Góry i Morze (jedne z ładniejszych plaż)
-masę jezior z fajnymi ośrodkami wypoczynkowymi
-większość rzeczy idzie załatwić przez internet i przez apki
-mało ciapaków (tych złych)
-zjesz u nas kuchnie z każdego zakątka świata i to przyzwoitą
trochę bym jeszcze wymianiał.

Oczywiście złych rzeczy jest tysiąc razy więcej xd
@LajfIsBjutiful: 40 lat temu to był zupełnie inny kraj, więc trudno się dziwić, że jeśli ktoś miał okazję, to #!$%@?ł z PRL-u. Zanim w Polsce zrobiło się lepiej, to ta baba była już od wielu lat za granicą. Im dłużej jesteś na emigracji tym trudniej wrócić na stałe bo zanikają więzi, każdy ma już swoje sprawy, swoje rodziny, swoje życie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spokojnyinformatyk: Najlepszym przykładem jest ostatnio Bartek z BezPlanu. Wrócił do polski i podnieca się nawet zwykłym lasem. Jeździ po kraju i jara się bałtykiem, mazurami, warszawą i innymi miastami :D

@BornToDie69: super przykład - ktoś (nie wiem kto, pewnie vloger) lubi zwiedzać polskie lasy xd podejrzewam, że w Austrii, Bułgarii i Estonii też są ładne lasy.
@LajfIsBjutiful: 40 lat temu to w Polsce była komuna więc to całkiem inny kraj niż wtedy gdy go opuszczała. Teraz może mieć ułożone życie gdzie indziej nieruchomościami, pracą lub dziećmi w szkołach.
Inna kwestia jest taka że nie tylko ekonomia świadczy o tym jak się żyje. Sam zwiedziłem około 10 europejskich krajów a w 3 z nich mieszkałem. Obecnie mieszkam w Polsce i w wielu kwestiach uważam nasz kraj za dobry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arrival: ale co takiego dobrego jest w Polsce, a co złego w pogodzie? XD
Sprawdź na koszty życia w danych krajach, sprawdź zarobki i wyjdzie ci, gdzie się plasujemy na mapie Europy xd