Wpis z mikrobloga

Ale mamy zajebistą przyrodę (pewnie przez #!$%@?ą pogodę), dużo fajnych miejsc do spędzania wakacji i odpoczynku. Masę rzeczy do zwiedzania.


@BornToDie69: No fajnie, ale zajebista przyroda nie przykuje biedy i wałków PiS-u. No i jasne, że u nas jest dużo fajnych i wyjątkowych miejsc do spędzania czasu - tyle, że o większości państw w UE możesz tak napisać np Czechach.

Cytując Klawitera z ostatniego odcinka tech week:

Nic na świecie bardziej
  • Odpowiedz
  • 16
@LajfIsBjutiful no i typ ma rację. Niema przestępczości jaka na zachodzie. Kobiety nie boją się chodzić nocą. Niema gangów uzbrojonych w noże. Polska gdyby nie rozwalona socjalizmem gospodarka byłaby jednym z najlepszych miejsc do życia. Niestety pieniądze dyktują warunki życia...
  • Odpowiedz
Najlepszym przykładem jest ostatnio Bartek z BezPlanu. Wrócił do polski i podnieca się nawet zwykłym lasem. Jeździ po kraju i jara się bałtykiem, mazurami, warszawą i innymi miastami :D


@BornToDie69: Co innego zwiedzać sobie kraj, a co innego w nim żyć. Gdybym miał hajs, to bym sobie cały rok jeździł po Polsce i się nią zachwycał. Wtedy w nosie miałbym i politykę, i wojnę polsko-polską.
  • Odpowiedz
nie wracaj proszę, bo z punktu widzenia państwa jesteś pasożytem, odprowadzileś 0 składek

@OnionBishop mam w Polsce przepracowane 22 lata, podejrzewam, że to więcej odprowadzonych składek niż w twoim przypadku, do tego w tych 22 latach jest 14 lat własnej działalności, także dosyć dobrze mnie dojono.
Ale nie chcę nawet grosza, będę miał emeryturę i oszczędności z obecnego kraju
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Nie wiem co autor ma na myśli konkretnie, ale to nie jest tak że istnieje jakiś taki suwak zajebistości, który jest liniowy, i wszystkie kraje na nim leżą gdzieś pomiędzy 1 a 100.

Np. będąc za granicą tęskni się za jakimiś duperelami, które są miłe. Np. w PL są pewne rytuały związane z gościnnością której na zachodzie nie ma (urodziny, wesele w barze zamiast na kwadracie; W PL częściej ludzie
  • Odpowiedz