Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: ale co to ma wspólnego? Też mieszkałem ponad dekadę poza Polską uważając, że Polska ma więcej plusów niż minusów. To działa w drugą stronę - jak ktoś narzeka na Polskę czemu się tak męczy? ;-) Może na zasadzie:

Siedzą dwa owsiki w dupie. Ojciec z synem. Syn pyta:
- Tato, jak wyjrzę z dupy na świat to co to jest to żółte?
- To żółte synu to słońce.
- A
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adam-skowyt: myślałem, że spedytorom u nas lepiej płacą, szczególnie w większych miastach. Parę lat temu widziałem że niby ma to być ok. 5k netto
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: Mieszkałem w UK w sumie przez 1.5 roku i bez żadnych kompleksów wracałem do Polski. Jasne, musimy się jeszcze wzbogacić i rozwinąć, ale nie mamy się czego wstydzić...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Bez sensu. Ona wyjechała, twierdzi, że Polska jest super i jest gnojona. Wy siedzicie w Polsce i mówicie, że kraj jest do bani. Niczym się od siebie nie różnicie.
  • Odpowiedz
dlatego od 40 lat mieszkam gdzie indziej xD


@LajfIsBjutiful: to nie jest takie zero jedynkowe. Sam mieszkam od 10 lat poza Polską, ale nie wyobrażałbym sobie tak po prostu zerwać tutaj życia i wrócić do polski i zaczynać wszystkiego od zera praktycznie
  • Odpowiedz
  • 3
Pani zapewne mieszka w czikago i cieszy się że niedługo nie trzeba będzie się rejestrować w UP, żeby mieć ubezpieczenie zdrowotne. Jak zdrowie podupadnie, a ubezpieczyciel w US odmówi, to przyleci do PL i się wyleczy na koszt podatnika.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: @BornToDie69: nieironicznie rozwinięta bankowość elektroniczna to jeden z silnych powodów, dla których nie mam zamiaru wyprowadzać się z Polski xD
no, i jeszcze paczkomaty i parę innych tego typu drobiazgów (chociaż podobno inpost powoli zaczyna rozszerzać swoją działalność na inne kraje)
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: @mmmmmmmmmmmmmm: że tak się uprzejmie zapytam, to co wy w ogóle robicie na polskim forum?
Jakoś nie musiałem nigdzie uciekać i żyć jako obywatel drugiej kategorii.
Nie ma co się nawet oszukiwać, że nimi nie jesteście.

Jakoś normalnie skończyłem szkołę, studia i dobrze zarabiam. Nie musiałem nawet otwierać własnej firmy.
Wystarczyło tylko nie być
  • Odpowiedz