Wpis z mikrobloga

Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem leżeli zaczął ją dotykać. Faceci w komentarzach uważają, że kolegów się nie zaprasza na oglądanie filmu sam na sam i było to zaproszenie na seks. Kobiety są zszokowane komentarzami, bo nikt nie ma prawa nic od nich chcieć i wspólne oglądanie filmu z kolegą nic nie oznacza. Kto ma rację?

#ankieta #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieklomezczyzn #pieklokobiet #podrywajzwykopem
WielkiNos - Dziewczyna zaprosiła do siebie kolegę na oglądanie filmu i kiedy razem le...

źródło: temp_file1079260284014952583

Pobierz

Czy zaproszenie faceta do siebie na film to zaproszenie na sex?

  • Tak 44.9% (3834)
  • Nie 26.7% (2280)
  • Trudno powiedzieć 28.4% (2426)

Oddanych głosów: 8540

  • 174
@WielkiNos: nikt nie ma racji, wszystko zależy od kontekstu i dobrego odczytania sytuacji przez obie strony, natura nas tak stworzyła, że faceci ryzykują i często się to opłaca, a dla wielu jest zgubne, ta konkretna laska może nie chciała, ale to wcale nie znaczy, że inne również nie chciałyby żeby chłopak bezceremonialnie włożył jej ręce w gacie, jedna nagrywa tiktaka jak to się czuje źle bo facet ją dotykał, a druga
@WielkiNos gdybym dostał zaproszenie od koleżanki na film to na pewno bym był przygotowany na ewentualne zbliżenie. Też zacznijmy od tego w jakiej są relacji, ale facet nie przychodzi na film, gdy dziewczyna mu się nie podoba... Potem wszystko zależne od sytuacji.
Są kobiety bierne, które tylko czekają na ruch faceta, a są takie które same coś zainicjują, więc facet ma ciężko określić o co tak naprawdę chodzi, jeśli sam nie spróbuję
Jest tylko jeden powód dla którego facet spędza z kobietą czas sam na sam


@onepnch: XD Spędzałem i nadal spędzam czas sam na sam z wieloma różnymi, a żadną nie jestem i nie byłem zainteresowany ani seksualnie, ani romantycznie. Nic się nie zmieniło także odkąd jestem w związku od 1,5 roku w związku obecnym.

@msy Weź, dla niektórych na wykopie kobiety istnieją tylko po to by je wyruchać, przecież ja doskonale
@WielkiNos: też się spotkałem z tym niezrozumieniem tematu u kobiet - to znaczy jak jeszcze mógłbym się przejść z koleżanką typowo na film do kina (bo akurat ona też chce go zobaczyć, razem raźniej, popcorn na 2 osoby można podzielić) to jak np. na 3 randce facet zaprasza kobietę na film i wino to powinna się domyśleć ocb xd

kiedyś tak miałem, że to właśnie na 3 randce ja poszedłem do
@WielkiNos: Nie jest to jednoznaczne ale daje ci do zrozumienia, że możesz próbować coś inicjować. Jak powie nie czy cię odtrąci to nie. Czasem nie to bądź bardziej stanowczy więc jedynie stanowcze nie albo precyzyjne określenie swoich intencji zwykle jest potrzebne do zakończenia zalotów. Jest też opcja, że druga osoba zauważy dyskmofort ale nigdy nie ma pewności, że druga osoba zrozumie aluzje czy mowę ciała.
@Pas-ze-mna-owce no ale zakładam panie kolego że z góry te relacje i których mówisz maja Określone granice od początku - czyli są koleżeńskie.
Gorzej jak nie masz takich granic nakreslonych i dwoje ludzi gra w jakieś #!$%@? podchody jak w Afrykańskim plemieniu - to jest zabawne - pewnie było tak w przypadku z tego tiktoka - dla laski to tylko kumpel, a ziomek odczytywał sygnały inaczej i już żołnierz mu stał na