Wpis z mikrobloga

#rozdajo 80 zł do Biedronki!

Wystarczy (policzyłem) na 20,05012531328321 kostki masła Mleczna Dolina, więc nie mówcie mi, że to niewiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zasady rozdajo:
Klikacie plusik
Wchodzicie w link i zdobywacie darmowego ETF-a. Bez depozytu i inwestowania własnych środków.
Odpowiadacie na pytanie: Co sądzisz o inwestowaniu w fundusze ETF? Czy Twoim zdaniem inwestowanie pasywne ma sens? Czy miałeś już doświadczenie z ETF-ami?

Rozdajo do najbliższego poniedziałku do godziny 23:59. Ogłoszenie zwycięzcy w dniu następnym.
___
Dołącz do grupy na FB
Do obserwowania i czarnolistowania: #kasazpromocji

#rozdajo #jakdorobicrozdaje #pieniadze #promocje #promocja #zarabianie #oszczedzanie #okazja #okazje ##!$%@? #inwestowanie #etf
JakDorobiccom - #rozdajo 80 zł do Biedronki! 

Wystarczy (policzyłem) na 20,0501253...

źródło: comment_1666366208nEoSgIai9fJSDbGdM4PEmY.jpg

Pobierz
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JakDorobic_com: ETF jest z pewnością fajnym rozwiązaniem dla kogoś, kto nie ma zamiaru głęboko zanurzać się w zagadnienia giełdowe lub jest w trakcie pozyskiwania wiedzy na ten temat. Pasywne inwestowanie ma sens, jeżeli nie jesteśmy nastawieni na szybki zysk, tylko na bardzo długookresowe stopy zwrotu. Nie miałem doświadczenia z ETF.
@JakDorobic_com jak darmowego etf? Darmowy to przecież uczciwa cena. Na jakim brokerze ten etf?? ( ͡ ͜ʖ ͡) wygrana przekazuje dalej bo już raz wygrałem u was gadżety i mam je do dzisiaj :) heva najs dej!