Wpis z mikrobloga

Przykład głupoty i szczęścia w jednym xd uczcie się na moim błędzie xd

Dość niebezpieczny fail na 215 kg w przysiadzie

https://youtube.com/shorts/SCokdCZ-0qw?feature=share

Ostatnie pół roku czy nawet rok siady robiłem WYŁĄCZNIE z zabezpieczeniami po bokach, po failach Kasahary czy słusznym zwróceniu uwagi Intrudera, ze tak powinienem robić. Nawet rzadko brałem ludzi do asekuracji. Ten jeden raz pojechałem na inna silke, wszystkie racki z pinami były zajęte, wszystkie twarde gryfy były zajęte, stalowe talerze były zajęte…

Wziąłem wiec miękka sztangę, do której nie jestem przyzwyczajony w ogóle, bumpery, które potęgują efekt sprężynowania i w sumie skupiony tez nie byłem wystarczająco, bo te 215 to grubo poniżej mojego rekordu i aktualnej formy i traktowałem to jako formalność. Siły było duzo, czułem się bardzo pewnie, wiec szybkie zejście jeszcze spotęgowało sprężynowanie i straciłem równowagę.

Ogólnie nic mi się nie stało - głupi ma zawsze szczęście - jedynie na sam koniec sztanga mi przyjechała po stopie od boku i mam ją trochę posiniaczoną i obolałą.

Ech, akurat ten jeden raz jak robiłem bez zabezpieczeń coś takiego się musiało odwalić xd a mailem 0 niebezpiecznych sytuacji od bardzo bardzo dawna, nigdy chyba tak równowagi nie straciłem. Na szczęście nic się nie stało xd używajcie zabezpieczeń nawet na lekkich siadach xd
Kurde bardzo niebezpiecznie to wyglądało.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Przykład głupoty i szczęścia w jednym xd uczcie się na moim błędzie xd

Doś...

źródło: comment_1665426763bC4QLL8INpCIPjP513L9vT.jpg

Pobierz
  • 31
@DywanTv: ja tam asekurantom też nie ufam, zamiast na sekcje trójboju to ide wkurzać crossfiterów, zakladam piny i już kilka razy odłożyłem normalnie sztange, zajebista sprawa. A jak je zakładam to ludzie zawsze patrza na mnie jak na debila, bo oczywiście leżą i dosłownie nikt z tego nie korzysta tylko przerzuca z miejsac na miejsce, bo wiecie, obciach czy coś tam
@DywanTv: Ja trochę z innej beczki. Nie jest Ci głupio ćwiczyć w tych różowych butach?

I nie chodzi o to, że są różowe i "hehe babskie" tylko o fakt, że od razu widać, że szukasz atencji jak 15 latka w gimnazjum farbująca włosy bo "omg ja jestem inna, zabawna i zwariowana". Nie wiem, ja czuję się trochę zażenowany patrząc na coś takiego.

No chyba, że jesteś homoseksualny i w ten sposób