Wpis z mikrobloga

Przykład głupoty i szczęścia w jednym xd uczcie się na moim błędzie xd

Dość niebezpieczny fail na 215 kg w przysiadzie

https://youtube.com/shorts/SCokdCZ-0qw?feature=share

Ostatnie pół roku czy nawet rok siady robiłem WYŁĄCZNIE z zabezpieczeniami po bokach, po failach Kasahary czy słusznym zwróceniu uwagi Intrudera, ze tak powinienem robić. Nawet rzadko brałem ludzi do asekuracji. Ten jeden raz pojechałem na inna silke, wszystkie racki z pinami były zajęte, wszystkie twarde gryfy były zajęte, stalowe talerze były zajęte…

Wziąłem wiec miękka sztangę, do której nie jestem przyzwyczajony w ogóle, bumpery, które potęgują efekt sprężynowania i w sumie skupiony tez nie byłem wystarczająco, bo te 215 to grubo poniżej mojego rekordu i aktualnej formy i traktowałem to jako formalność. Siły było duzo, czułem się bardzo pewnie, wiec szybkie zejście jeszcze spotęgowało sprężynowanie i straciłem równowagę.

Ogólnie nic mi się nie stało - głupi ma zawsze szczęście - jedynie na sam koniec sztanga mi przyjechała po stopie od boku i mam ją trochę posiniaczoną i obolałą.

Ech, akurat ten jeden raz jak robiłem bez zabezpieczeń coś takiego się musiało odwalić xd a mailem 0 niebezpiecznych sytuacji od bardzo bardzo dawna, nigdy chyba tak równowagi nie straciłem. Na szczęście nic się nie stało xd używajcie zabezpieczeń nawet na lekkich siadach xd
Kurde bardzo niebezpiecznie to wyglądało.

#mikrokoksy #silownia #latajacydywan #trojboj
DywanTv - Przykład głupoty i szczęścia w jednym xd uczcie się na moim błędzie xd

Doś...

źródło: comment_1665426763bC4QLL8INpCIPjP513L9vT.jpg

Pobierz
  • 31
@DywanTv: To że "specjalne", to wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast zastanawiało mnie kompletowanie całości ubioru. Promocja wyjaśnia wszystko (że na to nie wpadłem...)

Aczkolwiek, jeżeli chciałbyś jakoś się wyróżnić w social medich (a chyba coś tam działasz) to te buty sporo mogą pomóc.
Dzięki za odpowiedź i powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArcheTyp-e: Jezeli wstydzisz sie rozowych butow to znaczy ze nie jestes pewny swojej heteroseksualnosci.

Zastanow sie czemu czujesz sie nieswojo jak sie ktos wyroznia na silowni. Jak ktos ma wynik/wyglad to i tak sie wyroznia. Taka natura tego sportu. Jak do tego zalozy rozowe buty to juz bardziej nie bedzie. Nikt normalny na to nie patrzy i nie trzeba rozowych elementow aby bylo widac ze ktos gej. A zreszta, co kommu
@Radkovich: O penis Ci chodzi? Zadałem normalne pytanie. Ciekawi mnie dlaczego i z jakich powodów ktoś coś robi, jaki ma w tym interes lub jak się na to zapatruje. Interesuje się psychologią, filozofią i innymi dziedzinami dotyczącymi "człowieka", więc pytam o różne rzeczy, różnych ludzi, żeby wzbogacić swój światopogląd i nie patrzeć na świat wyłącznie "swoimi oczami". Kiedy widzę typa w różowych butach to zastanawiam się nad celem lub przyczyną (bo
@bst: Na litość boską, przeczytaj co napisałem i jak formułowałem pytanie. Jak już to "wstydziłbym się różowych butów" bo nie jestem typem atencjonariusza, a tak to wyglądało. Dlatego zadałem normalne pytanie.
Czy Wy kur.. już całkiem na łeb upadliście na tej grupie, że nie można normalnie zadać pytania, bez traktowania tego w kategoriach "z Tobą coś jest nie tak" "po co się czepiasz" itp.? Ile Wy do chu** macie lat?
@ArcheTyp-e: Napisales pytanie czy sie nie wstydzi rozowych butow (co znaczy ze Ty bys sie wstydzil) i ze na pewno szuka atencji albo moze jest homoseksualny.

Co oznacza ze czujesz silne emocje widzac kogos w rozowym, kojazysz ten kolor z homo, wiec zdecydowanie sa to negatywne emocje.

Wiec jak juz wiele osob zaznaczylo, jestes lekko #!$%@? jak masz takie tezy i pytania.
@Radkovich:

Wyskakujesz w pierwszym zdaniu o szukaniu atencji, poczuciu zażenowania z powodu koloru butów czy też odniesień do homo

Zastanów się, dlaczego Dywan nie płakał pod moim komentarzem, a Ty ryczysz jak nastolatka bo "homo, atencja i kolor butów".

Sorry, ale jesteś #!$%@?ęty :)

Tak. I co w związku z tym? Popłaczesz się jeszcze bardziej?

@bst:

co znaczy ze Ty bys sie wstydzil

Czyli... jak się spytałem o homoseksualizm to