Wpis z mikrobloga

@LukaszN: hmm no ale Mazurek ma rację- Martin Luther King propagował opór bez agresji i na pewno bez aktów terrorystycznych, był powszechnie szanowany. Nie wiem skąd ona to wzięła, że był nazywany terrorystą, był pastorem powszechnie szanowanym nawet przez przeciwników politycznych.
  • Odpowiedz
no właśnie nie był powszechnie szanowany


@Mini_Jack: Noo ja bym się z tym kłócił- władze walczyły z nim na początku, ale szybko się do niego przekonali wraz z mediami, a za jego zabójstwo prokurator domagał się kary śmierci. No i na pewno nie był terrorystą.
  • Odpowiedz
hmm no ale Mazurek ma rację- Martin Luther King propagował opór bez agresji i na pewno bez aktów terrorystycznych, był powszechnie szanowany. Nie wiem skąd ona to wzięła, że był nazywany terrorystą, był pastorem powszechnie szanowanym nawet przez przeciwników politycznych.


@djtartini1: tak tak xD

The SCLC put into practice the tactics of nonviolent protest with some success by strategically choosing the methods and places in which protests were carried out. There
  • Odpowiedz
@Hieronim_Berelek: Zapomniałes,że po zmianie władzy samo FBI ochraniało Kinga, a Hoover widział komunistów i szpiegów wszędzie i w każdym. Nadal nie widzę w MLK terrorysty i nie była to wcale powszechna opinia, że nim był.
  • Odpowiedz
@LukaszN: ciekawe, ile razy ten, #!$%@?, idiota zapytał polityków, czy mają wykształcenie, aby być ministrami lub wypowiadać się na jakikolwiek temat na który każdy polityk ma swoje zdanie.

Ciekawe ile razy swojego ukochanego Bosaka zapytał jakie ma wykształcenie?
Beka z typa. Taki obraz jego dziennikarstwa. #!$%@? w to, czy laska ma rację czy nie.
  • Odpowiedz
Przecież ona nie mówi, że nim był, tylko że był w swoim czasie za takiego uważany. Wyżej masz nawet potwierdzenie, a dalej brniesz XD


@panczekolady: No więc nie był powszechnie uważany, to tylko zdania pojedynczych osób. Był szanowanym działaczem- no i tak jak podałem FBI by chroniło terrorystę? Media również go popierały. Sam brniesz w jej narrację, która jest zwyczajnie nieprawdziwa i nie ma źródeł w faktach.
  • Odpowiedz
No więc nie był powszechnie uważany


@djtartini1: To tylko twoja opinia. Mógłbyś się podzielić czymś na jej potwierdzenie. Poza tym w wycinku nigdzie nie pada słowo "powszechnie". Wymyślasz słowa, których tam nie ma.

no i tak jak podałem FBI by chroniło terrorystę?


@djtartini1: Amerykańskie służby nie tylko chronią, ale nawet tworzą różnych terrorystów XD

Media również go popierały.


@djtartini1: Mało to mediów popiera przyklejających się aktywistów albo Hamas?

nie
  • Odpowiedz
@djtartini1 co ty #!$%@?? xD uprawiasz jakiś historyczny rewizjonizm. W momencie życia i aktywności MLK nie był szanowany powszechnie właśnie przez propagandę i instytucjonalne prześladowania. Był widziany jako komuch, którzy w tamtych czasach byli wrogiem numer jeden, groźniejsi od samego diabła i belzebuba i mefistofelesa razem wziętych xD
  • Odpowiedz
@djtartini1: "nadal czekam na źródła" chłopku roztropku, dosłownie kilka komentarzy wyżej masz wypisany przykład:

After the 1963 March on Washington for Jobs and Freedom, Hoover singled out King as a major target for COINTELPRO. Under pressure from Hoover to focus on King, Sullivan wrote:

In the light of King's powerful demagogic speech ... We must mark him now if we have not done so before, as the most dangerous Negro of
  • Odpowiedz