Wpis z mikrobloga

Wczoraj niebieski mi zrobił festiwal minet. Finalnie doszłam 5 razy. Ogólnie to najdłużej zajął 1. raz, bo kilka piosenek przeleciało, ale później to już dojście za dojściem. Możliwe nawet że pobiliśmy rekord, ale nie wiem, bo ciężko było mi się skupić na muzyce, żeby ocenić ile czasu minęło.

Ogólnie było fajnie, cieszę się i pozdrawiam niebieskiego (te amo) ()

#mineta #gownowpis #seks
  • 70
@kocham_wykopka: zachowujesz, i to jak p0lka na erasmusie a do tego wali cringem od tych wpisów na kilometr, tak jakby kogoś twoje życie erotyczne obchodziło xD Zawsze myślałem że to intymna sprawa między osobami w związku, ale co ja tam wiem. Lepiej jak jakiś #!$%@? się chwalić wszem i wobec co mi chłop wczoraj zrobił, to trochę jak z markowymi ciuchami, są dla biednych osób by poczuły się jak bogaci, tak
@JonkeJ: Noooo nie do końca. Faktycznie lubię się poruchać co może mnie łączyć z p0lka na erasmusie, ale that’s all.

Te wpisy mają być lekko cringowe. Kto w ogóle poważnie pisze/mówi o seksie w ten sposób XD? W rozmowach prywatnych trochę inaczej się wypowiadam na temat seksu.
Boy, nie zakładam że kogoś to interesuje moja osoba czy moje życie seksualne. Pisze te gównowpisy dla siebie, ale jest fajnie jak ktoś to