Wpis z mikrobloga

Wczoraj niebieski mi zrobił festiwal minet. Finalnie doszłam 5 razy. Ogólnie to najdłużej zajął 1. raz, bo kilka piosenek przeleciało, ale później to już dojście za dojściem. Możliwe nawet że pobiliśmy rekord, ale nie wiem, bo ciężko było mi się skupić na muzyce, żeby ocenić ile czasu minęło.

Ogólnie było fajnie, cieszę się i pozdrawiam niebieskiego (te amo) ()

#mineta #gownowpis #seks
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1-1-1-1: Mam i chłopaka i tindera, na tinderze tylko pisze z mężczyznami (jako element podniecający dla mnie i dla niebieskiego), a rucham się tylko z chłopakiem.


XD co?
  • Odpowiedz
@JonkeJ: jestem kobietą a ty jesteś przegrywem, mizoginem, prawdopodobnie spędzasz wakacje waląc konia spocony do monitora swojego komputera kupionego za kase z komunii - widzisz różnicę pomiędzy tymi dwoma bitami?
  • Odpowiedz
@kocham_wykopka: ogólnie nie rozumiem jak nie można rozmawiać z partnerem/partnerka odnośnie co się lubi lub chcę spróbować w seksie. A później jakieś zgrzyty i lamenty. Zdrowy i udany seks w relacji jest potrzebny jak jedna skladowa fundamentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gratki z udanej zabawy :v
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kocham_wykopka:
Gratuluję!
Jak byłem żonaty nie było mowy o tym⁠_⁠

Teraz mam nową dziewczynę to już nie liczymy ile razy, od kilku do kilkunastu (⁠✯⁠ᴗ⁠✯⁠)
Ale mamy mały rekord bo w sumie było codziennie w tym tygodniu, nawet ja czasem po dwa razy(⁠ ⁠ꈍ⁠ᴗ⁠ꈍ⁠)
  • Odpowiedz