Wpis z mikrobloga

Z mojej obserwacji wynika, że strategia samotnych matek, które dobiegają do tej tak zwanej ściany i #!$%@? im konkretny wiek, wcale nie polega na spuszczeniu z tonu z wymaganiami i szukaniu beta bankomatów, ale na obrażeniu się na cały świat po tym jak pierdyknela czterdziecha, a one same nadal.

Znam bardzo dużo samotnych matek w okolicach czterdziechy i one nie spuściły z tonu ani trochę, tylko dalej oglądają się tylko za grubokostnymi, potężnymi samcami alfa, którym testosteron wylewa się uszami, wybrzydzają na potęgę i przez lata niemożności związania się ponownie nie nabrały pokory i nie obniżyły wymagań, tylko sfochaly się na rzeczywistość, i że nikt ich nie chce, bo faceci są beznadziejni.

To jak to jest z tą redpillową teoria o ścianie i wykresie wieku?

#redpill #blackpill #samotnematki #rozowepaski #betabankomat #pieklomezczyzn #mgtow #tinder #randki #zwiazki #kobiety #chad #chadowezycie
  • 14
@Ynfluencer: Są te właśnie uparte, które z chada nie zrezygnują, choćby skały srały, ale część jednak dba bardziej o swój interes niż gadzi mózg i z tych wymagań schodzi. Co nie znaczy, że to jest coś stricte dobrego, potem mirasy są tyrane psychicznie przez takie zawodniczki. Samotne matki to imo tragedia dla całego społeczeństwa.
@Ynfluencer: to są pierdoły. Powodzenie zależy bardziej od urody niż posiadania dzieci. szczególnie po 30, gdzie coraz więcej osób jest z rynku wtórnego z dzieciami i przeszłością. Połowa małżeństw się rozwodzi są to osoby z dziećmi i jakoś pewnie chcą kontynuować życie uczuciowe.
To jak to jest z tą redpillową teoria o ścianie i wykresie wieku?


@Ynfluencer: Nadal działa. Dlatego są same. Plus to nie red pillowa teoria, tylko jest wykres poparty ankietami/badaniami o atrakcyjności kobiet. W sensie pytali mężczyzn o to w jakim wieku kobiety im się najbardziej podobają. Podpowiadam, 30+ rzadko pada, plus płodność po od 35 roku życia spada na łeb. Zasadniczo 50% mniej jajeczek niż w wieku 30 lat. Nawet
Mardo - > To jak to jest z tą redpillową teoria o ścianie i wykresie wieku?

@Ynflu...

źródło: comment_1664952082nDVDoLF6LA4jEKcwTpwDCF.jpg

Pobierz
@oszty: No zgadza się, zależy. I to są atrakcyjne kobiety, ale jak laska ma 40 lat to nie oszukujmy się. Posypie się ta atrakcyjność nagle, szybko, gwałtownie i zaraz. Ile jeszcze potrwa?
@Ynfluencer: No, ale przecież to będzie ich problem, one będą samotne. Dodatkowo czy chcesz być czyjąś opcją zapasową? Kims z kim się ustatkowała i wybrała bo nie mogła znaleźć nic innego? Wtedy masz obraz połowy polskich rodzin pokolenia naszych rodziców, czy być może nawet naszego. Ludzi, którzy są z kimś tylko w obawie przed samotnością i wyładowują swoją frustrację na partnerze, zdradzają i co tam jeszcze można wymyślić.
@Mardo: Oczywiście, że nie. Ja jestem tylko obserwatorem zjawisk. Ja na pewno nie wpakowalbym się w relacje z samotna matka, ale jestem ciekaw, czy one kiedyś zalapia, że przeszacowują swoje możliwości, czy będą tkwic w błędzie i sfochaniu na rzeczywistość dożywotnio.