Wpis z mikrobloga

Co jest gorszego od zajętego sprzętu na siłowni? Jak ktoś kto ćwiczy na stanowisku nie potrafi odpowiedzieć na proste pytanie: ile zostało ci serii?

Niektórzy jak by dostawali nagle zaćmienia:

"yyyyyyyy trochę jeszcze", "jeszcze dużo/mało",

Jak już niektórzy wyksztusza z siebie jakaś liczbę to też jakiś losowy zakres serii "eeeeeeeee z 3 - 5" itp. jak by nie potrafili się zdecydować.

A może to kwestia braków z podstawówki i nauki liczenia?

I co najgorsze, nie są to tylko ludzie na maszynach izolowanych co przyszli se "pomachać hantlami" tylko na ławkach czy rackach z wolnymi ciężarami co sugeruje, że chyba jakieś małe pojęcie co robią powinni mieć ¯\_(ツ)_/¯

#zalesie #mikrokoksy #silownia
  • 20
@Catmmando: najlepsze są takie suchoklatesy, co podchodzą do ciebie po seri siadow na rpe 11 i wala z pytanie: „ile ci jeszcze zostało” jakby to było zaklęcie, które sprawi, ze szybciej skończę. I oczywiście z mroczkami przed oczami, będąc już w zaświatach muszę obliczać jaśnie panu ile mi jeszcze seri zostało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
suchoklatesy(..) muszę obliczać jaśnie panu


@iras69: Ty to musisz być mega kozakiem, początkujący niegodni trzysekundowej rozmowy z Tobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ja zawsze mówię, że jeszcze 6 serii i mam spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Saprofit: Nawet jak masz 3? No to nieładnie z Twojej strony.

No bo #!$%@? Cię to obchodzi ile komuś serii zostało XD

@Bartekgkw pomyśl monke, pomyśl
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@iras69: Ale jakie to ma znaczenie? Chłop Ci zadaje pytanie to odpowiadasz i tyle, a nie zgrywasz ważniaka.

Mowisz, że masz jeszcze X serii, albo X minut i idziesz ćwiczyć dalej. Przecież nie wygoni Cię ze stanowiska, pyta bo nie wie czy będzie wolne za minutę i poczeka czy dopiero zacząłeś i przez 15 minut będzie zajęte, więc pójdzie robić coś innego.

Tyle i aż tyle ¯\_(ツ)_/¯
@Beeercik: Już skończ z tymi personalnymi wycieczkami, nie chodzi o zgrywanie ważniaka czy kogo tam sobie wymyślisz, tylko o szacunek do drugiej osoby. Ja nie oczekuje od innych niczego innego niż od siebie. Nie chodzę po siłowni i nie wymuszam aby każda cieżko trenująca osoba odpowiadała mi na moje kretyńskie pytania, kiedy widze ze #!$%@? taki trening, że pewnie cieżko było by jej odpowiedzieć jak sie nazywa w danym momencie. Widze,
@Catmmando: No ja właśnie nie cierpię jak coś jest zajęte, na miesiąc ćwiczeń na razie raz mi się trafiło w niedziele 2 tygodnie temu, że na wszystko musiałem czekać. Mega irytujące i rozwala plan ćwiczeń.
Mnie raz się pytał koleś ile mi zostało, to powiedziałem że ostatnia seria i za minutę schodzę bo tak właśnie było.

Dzisiaj tez się wybieram, i chętnie już bym poszedł ale boje się że około 19
ale jak powerlifter powie że jeszcze 2 serie, to możesz sobie iść na bieżnie na 20 minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@S_M_I_T_H: Wtedy pytasz czy można się dołączyć, bo akurat widzisz, że to ciężar na rozgrzewkę i wskoczysz szybko na serię. Jak widzi, że nie żartowałeś, to okazuje się że jednak sprzęt wolny ( ͡º ͜ʖ͡º)