Wpis z mikrobloga

@PanObserwator: Bo jakiś marny śpiewak zrobił piosenkę dla plebsu miłość w zakopanem a że większość polaków ma iq miśka koali pokochało tą piosenkę. Teraz January i Grażyna Bożydar będą odkładać 12 tysięcy złotych żeby wynająć pokój w hotelu ,,dziura w dupie" żeby pójść na koncert Slawomira, zmarznąc pod sceną i nagrać 20 sekundową zwrotkę miłość w zakopanem.

Ale co na 3 króli pokazą rodzinie to ich.
@Sumiru Zakopane to stolica Polskiego gówna. Miasto chlew, dla #!$%@? disco polowych wieprzy.
Kto normalny jeździ do tego #!$%@?? Na dodatek w sylwestra. Tam nic nie ma oprócz chińskiej tandety, pijanych góroli i wiecznych korków.
Ktoś zapyta: a góry? A no w góry można sobie jechać przez dały rok i nocować niekoniecznie w Zakopanem xD
A więc nawet mi tych patusow prozakopianskich nie szkoda! Nawet jest za tanio ( ͡º ͜
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sumiru: raz w życiu byłem na koncercie sylwestrowym, oj nigdy więcej. W tym roku wynajmujemy domek ze znajomymi. Na 2 osoby wychodzi 600zł ze wszystkim
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja pier... Co trzeba mieć w głowie żeby z własnej woli chcieć na sylwestra jechać do tej stolicy kiczu i obciachu tylko po to żeby stać na mrozie w tłumie narąbanych sebiksów i karyn, którzy też przyjechali tam tylko dla wątpliwego lansu? Jak niską samoocenę trzeba mieć żeby płacić za ten szajs tyle kasy tylko po to żeby somsiad na fejsie zobaczył że się tam było? Przecież to trzeba nie mieć za
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sumiru: generalnie ceny noclegów są #!$%@?, kawałek podłogi i łóżka i pół budżetu na wyjazd idzie w #!$%@?. W Tatrach śpiworek i rura do schroniska.
@localoca: tylko w Bukowinie czy Kościelisku to po 22 psy dupami szczekają, pomysł poruszania się w sylwestra autem po zakopanym też myślę, że średni, tam będzie armagedon :)
@Sumiru: Chłopie, trzeba było wczesniej nad tym pomyslec. Ja tylko raz byłem na sylwestra tam (nie samo Zakopane tylko Poronin), to szwagier już od początku kwietnia mnie cisnął żebym się decydował, w koncu w połowie kwietnia zarezerwowaliśmy nocleg. Wiec teraz to płacz i płać.
Generalnie na Sylwestra najchętniej wynajmuje sie na minimum 5 nocy. Nikt nie przepada za imprezowymi, sylwestrowymi gośćmi na 1-2 noce. Rezerwujesz na krócej, to i tak dostajesz cenę jak za 5. Poza tym popyt w tym okresie mocno przewyższa podaż, wiec ceny sa wyższe.