Wpis z mikrobloga

@Sumiru: Polecam sylwestra spędzić na promie na balu kapitańskim, przynajmniej jakkolwiek się to różni od wszelkich imprez w hotelach, restauracjach, salach barowych czy nie daj boże spędach publicznych.
  • Odpowiedz
@Sumiru: Zakopane było na prostej drodze do stania się jedną z najbardziej klimatycznych miejscowości w Europie, prawdziwa perełką a stało się popisem wypaczonego żydostwa, niewyobrażalnego kiczu i ogólnie bezguścia dla najobrzydliwszej komercji jaką widziałem. Wliczając niemal wszystkie "pocztówkowe" lokacje w Europie w których byłem (bardzo duży procent) Nie mogę przestać ubolewać nad tym miastem
  • Odpowiedz
@kodecss A potem ludzie płaczą w uwadze czy innej interwencji że ich oszukali, bo zarezerwowali dom którego nie ma na olx. Booking nie lepszy ale przynajmniej masz jakąś pewność na cashback.
  • Odpowiedz
@Sumiru: Termy to nic wyjątkowego , w Chochołowskiej ponad 3k osób mieście byłem i stwierdzam ze to jedna wielka lipa, 100 x lepiej na podlasiu mróz śnieg sauna i ceny na luzie do przyjęcia
  • Odpowiedz
Niech sobie każdy jedzie gdzie chce, ależ się wysypała fala znawców, gdzie pewnie większość sylwestra spędzi w domu przed tv lub komputerem XD

Sam z ekipą lecę w góry do domku na sylwestra, do Zakopca mamy poniżej 10km, domek drewniany z kominkiem i balią na tarasie, na 6 osób dobry motyw na oderwanie się od rzeczywistości
  • Odpowiedz
  • 1
@PanObserwator @niebylotematu808 Co jest złego w Sylwestrowym koncercie TVP? Pytam z ciekawości. To, że ktoś lubi się bawić wśród ludzi przy muzyce to coś złego? Przecież TVN i Polsat organizują dokładnie takie same eventy, więc o co ten ból dupy?
  • Odpowiedz
@Sumiru: Na #!$%@? jedziesz do Zakopanego, które jest ze trzy razy droższe niż inne miejscówy w górach, a miejscówy w górach i tak są drogie? Jeśli marzy Ci się Sylwester w takich klimatach, to polecam wyjazd w Pieniny - Szczawnica, Krościenko, te okolice. Jest tam dużo taniej, jest mniej ludzi (sam to sprawdzałem na Sylwka parę lat temu) i ogólnie klimat wspaniały. Nie będzie tylko Zenek grał na dzikim zlocie
  • Odpowiedz