Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Swoją drogą, jak ten baran wjechał w drzewo xD ja wiem, że żaden z nich jeździć nie potrafi, ale mimo wszystko jak jest limit 50


@kochamajfony: Były głosy na wykopie lata temu, że za wąsatymi Janusza na taxi jeszcze zatęsknimy( ͡° ͜ʖ ͡°). Teraz trafić na kogoś bliższego niż Kaukaz to jak wygrać w totka. Trudno też sprawdź legalność/oryginalność prawa jazdy kogoś z np Uzbekistanu....
czyli bez ubezpieczenia taxi. Możesz jedynie wystąpić droga sądowa z nim o kasę. Nie polecam wsiadać do nieoznaczonych bo właśnie ubezpieczenia taxi nie mają, a z niego miałbyś wszystko.


@kochamajfony: W ogóle skąd takie bzdury wyjąłeś? W ustawie jest jasno napisane kiedy firma może odmówić wypłaty odszkodowania i to czy sprawca zaznaczył usługi taxi czy nie dla poszkodowanego niema kompletnie znaczenia.

@FrankUnderwood: Normalnie można zgłaszać z ubezpieczenia OC, wiadomo z
@FrankUnderwood: niektóre ubezpieczenia maja NNW dla pasażerów - ale to nie jest ubezpieczenie obowiązkowe - tyle tylko, że z punktu widzenia kierowcy jak już idzie coś z OC, to i tak mi składki podwyższa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@5mek: Właśnie typowe oc+ taxi ma takie ubezpieczenie i pytanie jak bez niego jest z łatwością wyciągnięcia pieniędzy od ubezpieczyciela. No chyba, że facet już na legalu jeździ. A jeśli nie to nowa kalkulacja go zaboli, bo ubezpieczalnia może i chcieć 10k za takie oc.