Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

jak to ogarnąć bez pośredników żerujących na odszkodowaniach?


@FrankUnderwood: Sam tego nie ogarniesz tak jak ci pośrednicy, którzy zabiorą % z tego co ugrają a ugrają pewnie więcej niż ty.
Chyba, że nie cenisz swojego czasu i chcesz się specjalizować w przepisach na które możesz się powoływać.
@vin42 OC kierowcy dotyczy wszystkich poszkodowanych, również pasażerów prowadzonego przez niego pojazdu. Słowo klucz: odpowiedzialność cywilna.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42 OC kierowcy dotyczy wszystkich poszkodowanych, również pasażerów prowadzonego przez niego pojazdu. Słowo klucz: odpowiedzialność cywilna.

@R4vPL: ubezpieczenie taxi jest duzo droższe na co wpływa wiele czynników. Jak ktoś ubezpieczył tego ubera jako zwykłe auto a nie jako taxi - co jest robione nagminnie to będzie problem.
sama miałam sytuację, gdzie koleś z ubera prawie spowodował wypadek... współczuję Ci gorąco. Firma powinna po prostu zatrudniać mystery shopperów/testerów i sprawdzać tych kierowców.


@little_muffin: a po co to komu? xD pobudka! chodzi o jak największe zyski, a nie jak największe zadowolenie pasażerów
to nie ja mam obowiązek sprawdzać czy ktoś ma licencję i ubezpieczenie. Jest usługa jak uber, która działa jako korporacja taksówkarska i to ich obowiązek. Jeżeli czegoś nie dopilnowali, to oni ponoszą za to odpowiedzialność. Biorą pieniądze za usługę przewozu, czyli świadczą usługi taksówkarskie. Nawet jak nie miał oc czy licencji, to ja miałem prawo domniemywać ze ma, gdyż korzystam z firmy taksówkarskiej. W takiej sytuacji firma powinna ponosić odpowiedzialność. To wielka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FrankUnderwood: no i jak tam mordzia, uberek zapłacił odszkodowanko czy jednak te gupie wykopki miały rację, że #!$%@? ugrasz, bo w sumie to #!$%@? wiesz i tylko żale na mirko umiesz wypisywać.