Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FrankUnderwood: była policja na miejscu? Wówczas dostajesz numer polisy a w międzyczasie zbierasz dokumentację medyczna, zdjęcia, rachunki od lekarzy. Jak już uzbierasz potężny skoroszyt to po miesiącu skorzystaj z euco lub innej firmy. Lepiej oddać sprawę w ręce ludzi którzy się znają lub weź prawnika. Prawnik wyjdzie pewnie drożej. Euco ma przejrzyste zasady. Oddawałem im dwie sprawy i byłem zadowolony.
@FrankUnderwood: Uber ma tak skonstruowane umowy ze kompletnie nie odpowiadają za kierowców. Kiedyś mojego ukrainca zza kierownicy zgarnęła policja bo jeździł bez żadnych dokumentów. Mi kazali wyjść i sobie iść a tymczasem Uber skasował mnie za cała podróż bo oznaczyli to jako przerwanie usługi przez zamawiającego… po skardze dopiero zwrócili kasę ale skruchy za sytuacje nie było żadnej i wręcz powiedzieli ze nie odpowiadają za kierowców
Odszkodowanie się należy. Najpewniej z OC wlasciciela auta. Pytanie o wysokość. Weź firmę od odszkodowań. Warto bo ubezpieczalnie zawsze zaniżają początkowe odszkodowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojtekgumis: No widzisz, a jednak jakoś jeżdżą. Nadal nie wszyscy też mają e kasy. By wystarczyla blokady z stronu ubera/bolta bo kasy są właśnie połączone i wiedzą kto je ma oraz używa.
Trzeba naprawdę życia nie kochać lub mieć skłonności samobójcze by korzystać z uberow i boltow w naszym kraju. Jak widzę co wyprawiają na warszawskich drogach to powinni mieć zakaz dożywotni poruszania się autami. Tylko ludzie nie szanujący własnego życia korzystają z ich usług dla oszczędzenia kilku marnych groszy. Płacz się zaczyna w momencie dzwona.
@kochamajfony w Gdańsku jakiś czas temu to jechałem z gościem który chyba się jeszcze nie odłączył od konsoli bo smialismy się z kolegami ze przy wystawieniu oceny i informacji że polecamy jak ktoś chce szybko się dosyć do celu powinien dostać hashtag nfs i gran Turismo. Ogólnie to 50 to jechał ale na jedynce chyba ( ͡ ͜ʖ ͡)