Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@FrankUnderwood: jeszcze nie wiesz, czy nie stalo ci sie cos powazniejszego, a juz myslisz o odszkodowaniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) spoko, sa rozne priorytety. No wiec sprawa wyglada tak: jesli gosc byl ubezpieczony (oc w zyciu prywatnym, lub oc samochodu z nnw) to zglaszasz sie do jego ubezpieczalni, dosylasz dokumentacje medyczna, notatke policyjna i elo. Jesli gosc nie byl ubezpieczony to idziesz do sadu, wygrywasz, i masz
Czy jest ktoś kto siedzi w temacie odszkodowań i wie ile mogę dostać i jak to ogarnąć bez pośredników żerujących na odszkodowaniach?


@FrankUnderwood: iść do dowolnego radcy/adwokata, oni ogarną to bo to jest standard i nie zedrą tyle co te firemki odszkodowawcze (które i tak korzystają z usług adwokatów i radców). Na wypoku masz paru radców, adwokatów, możesz się zapytać na tagu #prawo A ile dostać możesz? Zależy od tego ile
@FrankUnderwood: na uber czy Bolt jeździ niezła patola, zagraniczna i często bez prawka. Mojej ciotce 2 lata temu uberowiec #!$%@?ł audi. Stała na światłach a gość się #!$%@? w tył bez hamowania.
Większość tam jeździ po 16h na dobę albo robi zmiany między pracami i śpią co najwyżej w aucie. Ja wole jechać komunikacja niż ciasna fabia z gościem co jeździć nie potrafi w cywilizowanym kraju ...