Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową i nie mogłabym być z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. Nie dlatego iż uważam, że jest to złe moralnie, ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.

W związku pojawiają się jednak trudne chwile, gdzie właśnie wtedy najłatwiej jest wszystko porzucić i zdradzić. Wtedy to czy się zdradzi, bardzo zależy od możliwości/moralności. Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej, bo taka moralność czy możliwości go nie ograniczają.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #niebieskiepaski #divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632f6d50c7c3f030d790cacd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 93
iviarz też może ukrywać, że chodził na divy ale czekają go za to o wiele większe konsekwencje (stracił maaaasę pieniędzy, jest uboższy. Obniżają się w ten sposób w ogóle jego szanse na znalezienie partnerki i na szczęśliwe życie). Dlatego o tym wspomniałem, że on jest w gorszej sytuacji i ,,tak łatwo" systemu nie oszuka. Taka ONS-iara mogła mieć łatwiej większy, o wiele większy przebieg i jak wygląda okej to wszystko pod dywan
@AnonimoweMirkoWyznania: na prostytutki chodzą tylko brzydcy faceci albo jakieś żonate i znudzone życiem chłopy. Przystojni faceci dymają panny z tidnerka i normalnych spotkań a im przystojniejszy tym więcej panienek zaliczonych na koncie.A To już ci pewnie nie przeszkadza
Nie, wcześniej próbowałeś usprawiedliwiać korzystanie z prostytutek


@Nowelizacja: nie prawda. Ty stawiasz ons wyżej, jakoby coś dobrego i okey. Więc tłumacze ci że to dokładnie to samo.

A że odnosisz wrażenie że to obrona #!$%@?. No cóż. Chcesz to się baw w ONS, ale pamiętaj aby później o tym powiedzieć chłopaków z którym będziesz chciała budować zdrową relację.
Jesteś dokładnie takich typem faceta, o którym piszę


@Nowelizacja: UPS, za poprzednim razem nie doczytałem całej twojej wiadomości.

Widzę że sobie coś uroilas na mój temat. Wrzucam więc na czarno, bo nie lubię ludzi z urojeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konto na wykopie mam głównie po memy, a nie żeby się jakaś wariatką denerwować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Co ma moralność chodzenia do prostytutek do moralności zdradzania??

Równie dobrze mogę powiedzieć, że moralność ONS/FWB przekłada się na złą moralność w związku, ponieważ ktoś kto ma lekkiego siura to przygodnego seksu prędzej zdradzi swojego partnera/partnerkę.
Jestem różową i nie mogłabym być z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. Nie dlatego iż uważam, że jest to złe moralnie, ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.

W związku pojawiają się jednak trudne chwile, gdzie właśnie wtedy najłatwiej jest wszystko porzucić i zdradzić. Wtedy to czy się zdradzi, bardzo zależy od możliwości/moralności. Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej, bo taka moralność czy możliwości go
. Ja będę mial osobiście problem, by takiemu zaufać np. jak będę w ciąży. No bo będę grubsza, będę mieć mniej chęci do seksu


@Nowelizacja: to akurat znany i oczywisty fakt statystyczny że kobiety po ślubie tyją a po ciąży stawiają dziecko na pierwszym miejscu, co czyni facetów nieszczęśliwymi.
Ty nie narzekasz na faceta korzystającego z prostytutek ze względów moralnych, tylko z powodu posiadania przez niego alternatywy.
Zadziwiające ale na chada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Nowelizacja:

Nie można 1:1 porównać diviarzy-przegrywów do ons-iar. Tacy diviarze to ludzie, którzy nie mieli opcji na trwały, poważny związek więc w ostateczności zdecydowali się na zaspokojenie chociaż swoich pragnień cielesnych, żeby poziom frustracji nie osiągnął zenitu. Tymczasem taka ons-iara puszczająca się po klubach jak najbardziej ma opcję na poważne, uczuciowe zwiazki wraz z seksem, a mimo to wybiera tylko i wyłącznie zwierzęcy aspekt ruchania.
No jak mamy takie doświadczenia przekładać na pieniądze (gdzie ci diviarze idą w prostytutki, bo im się nie chce podrywać kobiet. podrywać mniej atrakcyjnych kobiet), to ok, "tracą pieniądze". Nie znaczy to że kierują się innymi intencjami od tych kobiet, które idą w OINS.


Intencje są te same, czyli spełnienie potrzeby ale to wciąż nie zmiania faktu, że sytuacje są różne. Diviarz aby zdobyć seks musi zapłacić prostytutce - nieprzyjemność, ONSiara jest
@AnonimoweMirkoWyznania:

Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej


A jakieś uzasadnienie dla takiej tezy, wychodzące poza "bo tak jest"?

No i po co do takich baitow używać anonimowych? Choć w sumie, też wstydzilbym się pisać takie głupotki pod swoim nickiem...
`tylko nie próbuj robić fikołków na temat tego, że diviarze są lepsi od kobiet, które mają ONSy


@Nowelizacja: Dla facetów seks to po prostu zezwierzęcenie, potrzeba fizjologiczna, dla kobiet to metafizyka, spotkanie z najwyższym xD

To jest jedno i to samo, tylko laski nie muszą płacić bo zawsze znajdzie się jakiś chętny gość. Przeciętny, lub nieatrakcyjny facet ma do wyboru albo pajacowanie tygodniami żeby coś ugrać, albo zapłaci za usługę i
OP: TU OPKA.

@thegreenbastard a dlaczego mężczyźni chodΩa go prostytutek? Bo mają ciśnienie i nie mogą go rozładować? To zupełnie jak kobiety, które maja dużo ons'ow. Musisz się wiązać wtedy z takimi, to nie będzie problemu. Ja tak nie podchodzę do życia i nie chce takich mężczyzn. Rozumiem, ze ty chodź`isz regularnie na prostytutki i kobiety, które miały dużo niezobowiązujących relacji zachowują się podobnie do ciebie (chodzi przecież o rozluźnienie i