Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową i nie mogłabym być z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. Nie dlatego iż uważam, że jest to złe moralnie, ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.

W związku pojawiają się jednak trudne chwile, gdzie właśnie wtedy najłatwiej jest wszystko porzucić i zdradzić. Wtedy to czy się zdradzi, bardzo zależy od możliwości/moralności. Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej, bo taka moralność czy możliwości go nie ograniczają.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #niebieskiepaski #divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632f6d50c7c3f030d790cacd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 93
dla 5% najlepszych


@sepuqqu: chodzi o doświadczenia. Ciężko ci będzie to przyjąć, ale młodzi ludzie wcale nie uprawiają seksu ze wszystkimi. Taki przegrywa, który chodził na regularnie na prostytutki może mieć większy "przebieg" od dziewczyny, która uprawiała seks tylko ze swoimi chłopakami. Kogo więc taka dziewczyna powinna wybrać? Przegrywa z przebiegiem 10+ z nic nieznaczącymi relacjami czy nornika z przebiegiem 5+, ale k†gry to robił w związkach? Odpowiedz jest prosta. Przegrywa
nie do końca


@TheGreenBastard: tak wyglądają mężczyźni, którzy korzystają z prostytutek z perspektywy kobiet. To przecież osoby, k†ore uprawiają seks, bo mają na to ochotę. Tak samo jak kobiety, które idą w one. Chcą uprawiać seks, bo mają na to ochotę,. kobiety które idą w one i tak są dużo wyżej od mężczyzn korzytających z prostytutek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no, dlaczego niektórzy chodzą do prostytutek? Odpowiedz bo ja np nie czaje tego


@costusmierdzi: Głównie, aby spełnić swoje rządzę, którymi kierują prymitywne instynkty. Dużo ludzi jest z tego powodu w związku:p Byleby mieć w co włożyć.

To trochę inny powód niż wtedy, gdy zachodzi zdrada. Zdradzić może absolutnie każdy. Zarówno z nudów, jak i chęci realizacji jakichś wydumanych fantazji.

Zakładanie że ktoś kto nie chodzi na dziwki nie zdradzi, to naiwność.
nie rozumiem powiązania z tym co piszesz, jakie prostytutki?


@sepuqqu: Ja wiem, że może cię to zdziwić, ale wiele kobiet ma kompleksy, nie czuje się ładnych itd. Łatwo (wbrew pozorom przekonać taką na seks). Już nawet nie piszę o portalach randkowych.

a ci korzystający z prostututej kojarzą mi się z mężczyznami, dla których na pierwszym miejscy jest zaspokojenie pod względem fizycznym. Ja będę mial osobiście problem, by takiemu zaufać np. jak
@AnonimoweMirkoWyznania
Kochana, nic bardziej mylnego. Mężczyźni idą skorzystać z usług prosytutek w ostateczności. Jeśli mężczyzna decyduje się na związek to jednak jego potrzeby seksualme też zostają w nim zaspokojone- po co miałby szukać tego zaspokojenia gdzie indziej?
Zdrada często nie wychodzi z potrzeb fizycznych a tych psychicznych- braku zrozumienia, docenienia, otwartości.

Według mnie większe szanse na zdradę ma facet, który kobiety nowo poznane traktuje jako obiekt seksualny (ktoś z doświadczeniami typu ONS).
kobiety które idą w one i tak są dużo wyżej od mężczyzn korzytających z prostytutek


@Nowelizacja: niczym się to nie różni zasadniczo.

Mało tego, mógłbym nawet powiedzieć że mężczyzna chodzący na prostytutki jest lepszy, bo daje komuś zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Prostytutka zaś pracuje.
Kobieta na ons jaką wartość daję?
Oprócz ryzyka zarażenia się jakimś syfem?

Żadna ¯\_(ツ)_/¯
Mało tego, mógłbym nawet powiedzieć że mężczyzna chodzący na prostytutki jest lepszy, bo daje komuś zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prostytutka zaś pracuje.

Kobieta na ons jaką wartość daję?

Oprócz ryzyka zarażenia się jakimś syfem?


Żadna ¯_(ツ)_/¯

+: sepuqqu


@TheGreenBastard: ale ja pisałam wcześniej, że tacy ludzie są w zasadzie na tym smagam poziomie, ale można ten kobiety ewentualnie postawić wyżej (bo uprawiają seks z sympatii i
Kobieta na ons jaką wartość daję?


@TheGreenBastard: a to trzeba komuś dawać jakąś wartość jak się Idze w ons? Nie wiem, ty pewnie masz takie doświadczenia (ja takich nie mam. Zawsze jednak myślałam, że idzie się w ons, bo ktoś się komuś podoba i się chce z nim uprawiać seks. Po postu. Żadnych innych wartości tam nie ma.
: Ja wiem, że może cię to zdziwić, ale wiele kobiet ma kompleksy, nie czuje się ładnych itd. Łatwo (wbrew pozorom przekonać taką na seks). Już nawet nie piszę o portalach randkowych.


@Nowelizacja w tych czasach już nie ma młodych "zakompleksionych" kobiet, makijaż na ryj, tony wiadomości od chłopaków, wywyższanie się na tiktoku, feminizm, body positive i jazda jestem warta modela z okładki
Mało tego, mógłbym nawet powiedzieć że mężczyzna chodzący na prostytutki jest lepszy, bo daje komuś zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prostytutka zaś pracuje.


@TheGreenBastard: no dla prostytutki to pewnie zaleta, dla kobiety, która szuka poważnego związku, to wada. Na tym polegają te "korzyści".
Zawsze jednak myślałam, że idzie się w ons, bo ktoś się komuś podoba i się chce z nim uprawiać seks. Po postu. Żadnych innych wartości tam nie ma


@Nowelizacja: To tak jak z pojęciem na prostytutki, z tym że mężczyzna z racja zasad rynkowych musi za to płacić ¯\_(ツ)_/¯

Plus w gratisie jest syfylis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To tak jak z pojęciem na prostytutki, z tym że mężczyzna z racja zasad rynkowych musi za to płacić ¯_(ツ)_/¯

Plus w gratisie jest syfylis ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@TheGreenBastard: czyli korzystałeś z usług prostytutek (skoro ich ta bronisz)? W tym samym czasie gardzisz kobietami, które poznając kogoś chcą iść do łóżka szybciej niż niż 6 miesięcy od poznania, zgadza się?

Boję się takich mężczyzn jak ty,
A może byście się tak #!$%@?ły od osób korzystających z usług seksualnych ? Niech każdy żyję po swojemu. Wam do majtek nikt nie zagląda. Nic nie jest czarno-białe.


@Koscieey: ale ja się nie #!$%@? do takich mężczyzn. Zauważyłam jednak to, że tacy mężczyźni często chcą kobiet, któren uprawiały seks tyko w związku. A jak jako taka kobieta, nie chcę mężczyzny, k†oby tak podchodzi do seksu (n a tacy się często kryją