Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową i nie mogłabym być z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. Nie dlatego iż uważam, że jest to złe moralnie, ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.

W związku pojawiają się jednak trudne chwile, gdzie właśnie wtedy najłatwiej jest wszystko porzucić i zdradzić. Wtedy to czy się zdradzi, bardzo zależy od możliwości/moralności. Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej, bo taka moralność czy możliwości go nie ograniczają.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #niebieskiepaski #divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632f6d50c7c3f030d790cacd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 93
, że mnie zdradzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: typowo kobieca logika :p
Mogłabyś się bać że typ cię czymś zarazi, bądź mieć zasady że nie zadajesz się z ludzmii po ONS czy FWB (tak jak ja, bo uważam takie rzeczy za zezwierzęcenie), ale że cie zdradzi po pojechał do kurtyzany?
Zdradzic cie moze każdy.

Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej, bo taka moralność czy możliwości go nie ograniczają.


@
@AnonimoweMirkoWyznania Was różowe nie obchodzi to czego my chcemy przez przynajmniej pierwsze 30 lat (nie wszystkie, niektóre tak ale te zajęte przed 20 lvl i zapewne do śmierci), a nas ma obchodzić to czego Wy chcecie. Typowe podejście baby, ona musi mieć zawsze wygodnie, a jej lista wymagań jest święta niczym dekalog dla chrześcijan. Niestety jeśli chodzi o szanowanie wymagań mężczyzn - niepuszczanie się (mały przebieg), bycie dobrą, miłą i życzliwą dziewczyną
Mogłabyś się bać że typ cię czymś zarazi, bądź mieć zasady że nie zadajesz się z ludzmii po ONS czy FWB (tak jak ja, bo uważam takie rzeczy za zezwierzęcenie), ale że cie zdradzi po pojechał do kurtyzany?

Zdradzic cie moze każdy.


@TheGreenBastard: z twojego wpisu wynika, że jesteś bardzo liberalny. Nie ma znaczenia czy kobieta miała 3 czy 30 partnerów - najważniejsze, że się przebadała i niczym nie zaraża. Bardzo
ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym powiedział inaczej, facet który spróbował w życiu różnych ekstremum nie będzie raczej miał na stare lata tendencji do "nadrabiania" zaległości w życiu i odhaczania takich eksperymentów na starość
ja bym powiedział inaczej, facet który spróbował w życiu różnych ekstremum nie będzie raczej miał na stare lata tendencji do "nadrabiania" zaległości w życiu i odhaczania takich eksperymentów na starość


@Iskaryota: Trochę prawda. też - kobieta, która wcześniej pracowała jako prostytutka już się wybawiła, nie będzie próbować odhaczać eksperymentów na stare lata. Dlatego mężczyźni, którzy korzystali z takich usług są idealnymi partnerami dla byłych prostytutek.
z twojego wpisu wynika, że jesteś bardzo liberalny. Nie ma znaczenia czy kobieta miała 3 czy 30 partnerów - najważniejsze, że się przebadała i niczym nie zaraża. Bardzo liberalne poglądy, ja aż tak liberalnym nie mam¯_(ツ)_/¯


@Nowelizacja: nie do końca