Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową i nie mogłabym być z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. Nie dlatego iż uważam, że jest to złe moralnie, ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.

W związku pojawiają się jednak trudne chwile, gdzie właśnie wtedy najłatwiej jest wszystko porzucić i zdradzić. Wtedy to czy się zdradzi, bardzo zależy od możliwości/moralności. Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej, bo taka moralność czy możliwości go nie ograniczają.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #niebieskiepaski #divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632f6d50c7c3f030d790cacd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 93
@Nowelizacja: nikogo nie bronię:p stawiam znak równości.

I to i to jest kurstwem i zezwierzęceniem.

Głównym punktem jest krytyka waszej naiwności że typ co chodzi na dziwki zdradzi na pewno, a ten co nie chodził, to będzie wierny. Bo takie wrażenie można odnieść z waszych postów:p

I właśnie takie #!$%@? się kobiet (ons i fwb) zabiły ze dwa moje związki, bo jakoś nie wyobrażam sobie tworzyć relacji z kobietą która ma
I to i to jest kurstwem i zezwierzęceniem.


@TheGreenBastard: Nie, wcześniej próbowałeś usprawiedliwiać korzystanie z prostytutek. Teraz twierdzisz, że nikogo nie bronisz itd. To jest taki sam tym człowieka, oni wręcz powinni być razem w związku, bo będą mieć problemy ze stworzeniem związku z osobami, które bardziej konserwatywnie podchodzą do związków.

Nie wyobrażasz sobie związku z taką kobietą, ale coś czuję, że z prostytutek było korzystanie, co? Jesteś dokładnie takich typem
@Nowelizacja nie są bo one uprawiają puszczają się z wyboru, a faceci chodzący na prostytutki zwykle łażą tam z konieczności (nie mogą znaleźć partnerki, żona nie daje i do tego wręcz zmusza) itd.
Wy kobietki chciałybyście być zawsze lepsze moralnie od mężczyzn ale jak się trochę pogrzebie to da się pokazać jak to wszystko naprawdę wygląda, co z czego wynika i że baby są gorsze od facetów (moralność) częściej niż się wydaje.
Skąd o tym wiesz ? Masz dane statystyczne ? Mnie związki nie interesują ( chodzę sobie na #!$%@?), ale nie miałoby by dla mnie znaczenia czy kobieta miała seks w związku czy nie ( i tak by nie powiedziała tak samo jak ja bym nie powiedział, że ruchałem dziwki czy też zwykłe dziewczyny)


@Koscieey: bo osoby, które mają większą możliwość seksu (np. doświadczenia z prostytutkami) mogą szybciej zdradzić niż ci, co
nie są bo one uprawiają puszczają się z wyboru, a faceci chodzący na prostytutki zwykle łażą tam z konieczności (nie mogą znaleźć partnerki, żona nie daje i do tego wręcz zmusza) itd.

Wy kobietki chciałybyście być zawsze lepsze moralnie od mężczyzn ale jak się trochę pogrzebie to da się pokazać jak to wszystko naprawdę wygląda, co z czego wynika i że baby są gorsze od facetów (moralność) częściej niż się wydaje.

Na
nie rozumiem powiązania z tym co piszesz, jakie prostytutki?


@sepuqqu: Ja wiem, że może cię to zdziwić, ale wiele kobiet ma kompleksy, nie czuje się ładnych itd. Łatwo (wbrew pozorom przekonać taką na seks). Już nawet nie piszę o portalach randkowych.

a ci korzystający z prostututej kojarzą mi się z mężczyznami, dla których na pierwszym miejscy jest zaspokojenie pod względem fizycznym. Ja będę mial osobiście problem, by takiemu zaufać np. jak
@Nowelizacja i masz rację, że szybciej zdradzą bo oni wiedzą, że mogą i są w tym obyci. Ale to wcale nie znaczy, że diviarze są gorsi pod względem moralnym od ONS-iar. Są im przynajmniej równi, a z powodu który wymieniłem wcześniej mogą być od nich nawet lepsi pod tym względem (one to wybór, oni często konieczność. Seks to potrzeba podstawowa, fizjologiczna).
masz rację, że szybciej zdradzą bo oni wiedzą, że mogą i są w tym obyci. Ale to wcale nie znaczy, że diviarze są gorsi pod względem moralnym od ONS-iar. Są im przynajmniej równi, a z powodu który wymieniłem wcześniej mogą być od nich nawet lepsi pod tym względem (one to wybór, oni często konieczność. Seks to potrzeba podstawowa, fizjologiczna).


@Ksut_Melodi: no zdradzą diviarze i ci od ons. Tak, dlatego najlepiej szukać
Mało tego, mógłbym nawet powiedzieć że mężczyzna chodzący na prostytutki jest lepszy, bo daje komuś zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Prostytutka zaś pracuje. Kobieta na ons jaką wartość daję? Oprócz ryzyka zarażenia się jakimś syfem? Żadna ¯(ツ)/¯ +: sepuqqu @TheGreenBastard: ale ja pisałam wcześniej, że tacy ludzie są w zasadzie na tym smagam poziomie, ale można ten kobiety ewentualnie postawić wyżej (bo uprawiają seks z
Pożądanie a bycie napalonym to jest jedno i to samo. Jesteśmy napaleni bo pożdamy, jakbyś nie pożądała to byś nie była napalona. @Nowelizacja


@Ksut_Melodi: no ok, zgadzam się z tym. `tylko nie próbuj robić fikołków na temat tego, że diviarze są lepsi od kobiet, które mają ONSy. To jest robienie fikołków. Takie samo jako argumentacja tego wykopka, którego zacytowałeś. Śmieje się, bo akurat go kojarzę. On sam twierdzi, że powinno iść
@Nowelizacja to nie są fikołki bo faktycznie oni mogą być w gorszej sytuacji od ONSiar. Tu jest często konieczność vs wybór.

Z moralnego punktu widzenia jest różnica między tym jak bardzo zły był Twój czyn gdy go popełniasz z konieczności, a tym gdy nie musisz go popełnić ale chcesz.

Na przykład jeden kradnie bo chce się wzbogacić ale nie musi tego robić (i kradnie jak dużo tylko może), a drug kradnie bo
Nie dlatego iż uważam, że jest to złe moralnie, ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.

Ja dlatego, że uważam to za złe moralnie. Takich typów od razu postrzegam jako podludzi, więc nie chciałabym mieć nawet znajomego tego pokroju, nie mówiąc już o związku.
ONSów i wszelakiego puszczalstwa u mężczyzn też nie akceptuję ( ͡ ͜ʖ ͡)
o nie są fikołki bo faktycznie oni mogą być w gorszej sytuacji od ONSiar. Tu jest często konieczność vs wybór.


@Ksut_Melodi: co do szukania seksu są w gorszej sytuacja. Trzeba tylko pamiętać o tym, że kobiety inaczej podchodzą do seksu. > Z moralnego punktu widzenia jest różnica między tym jak bardzo zły był Twój czyn gdy go popełniasz z konieczności, a tym gdy nie musisz go popełnić ale chcesz.

@Ksut_Melodi:
@AnonimoweMirkoWyznania: OPko, a co ma powiedzieć koleś, który wie, że każda baba może mieć ruchanie na pstryknięcie palcem, bo zaloguje się na tindera. A jak wiadomo, babom gorzej pracują emocje i baby żeby odegrać się na jakimś kolesiu to właśnie pójdą w tango.

@Nowelizacja: nowelizacjo, alkoholiczko, palaczko, zblazowana julko, ile razy jeszcze wrócisz tutaj? Chyba z 5 razy usuwałaś konto w przeciągu 2 tygodni.
@Nowelizacja diviarz też może ukrywać, że chodził na divy ale czekają go za to o wiele większe konsekwencje (stracił maaaasę pieniędzy, jest uboższy. Obniżają się w ten sposób w ogóle jego szanse na znalezienie partnerki i na szczęśliwe życie). Dlatego o tym wspomniałem, że on jest w gorszej sytuacji i ,,tak łatwo" systemu nie oszuka. Taka ONS-iara mogła mieć łatwiej większy, o wiele większy przebieg i jak wygląda okej to wszystko pod
Ja dlatego, że uważam to za złe moralnie. Takich typów od razu postrzegam jako podludzi, więc nie chciałabym mieć nawet znajomego tego pokroju, nie mówiąc już o związku. ONSów i wszelakiego puszczalstwa u mężczyzn też nie akceptuję ( ͡ ͜ʖ ͡)


@pierogu: Wiesz, do tematu prostytucji można podchodzić jak najbardziej w sposób ambiwalentny. Nadal przecież (nawet w Polsce) istnieje handel ludźmi.

Ja patrzę ze swojej perspektywy
nowelizacjo, alkoholiczko, palaczko, zblazowana julko, ile razy jeszcze wrócisz tutaj? Chyba z 5 razy usuwałaś konto w przeciągu 2 tygodni.


@stray_dog: no i usuwam m.in. przez takich stalkerów jak ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)