Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem różową i nie mogłabym być z mężczyzną, który korzystał z usług prostytutek. Nie dlatego iż uważam, że jest to złe moralnie, ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.

W związku pojawiają się jednak trudne chwile, gdzie właśnie wtedy najłatwiej jest wszystko porzucić i zdradzić. Wtedy to czy się zdradzi, bardzo zależy od możliwości/moralności. Taki mężczyzna, który ma historię korzystania z prostytutek, zdradzi dużo szybciej, bo taka moralność czy możliwości go nie ograniczają.

#rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #tinder #niebieskiepaski #divyzwykopem

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #632f6d50c7c3f030d790cacd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, że mnie zdradzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: typowo kobieca logika :p
Mogłabyś się bać że typ cię czymś zarazi, bądź mieć zasady że nie zadajesz się z ludzmii po ONS czy FWB (tak jak ja, bo uważam takie rzeczy za zezwierzęcenie), ale że cie zdradzi po pojechał do kurtyzany?
Zdradzic cie moze
  • Odpowiedz
ja nie mógłbym być z baba która nie jest dziewicą


@hohohohoho: z dziewicą to akurat najgorzej, bo będzie ciekawa jak smakuje inny #!$%@? i w końcu spróbuje skoczyć na innego, a taka co sie już nassała to bedzie wierna bo już jej zabawa nie w głowie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Was różowe nie obchodzi to czego my chcemy przez przynajmniej pierwsze 30 lat (nie wszystkie, niektóre tak ale te zajęte przed 20 lvl i zapewne do śmierci), a nas ma obchodzić to czego Wy chcecie. Typowe podejście baby, ona musi mieć zawsze wygodnie, a jej lista wymagań jest święta niczym dekalog dla chrześcijan. Niestety jeśli chodzi o szanowanie wymagań mężczyzn - niepuszczanie się (mały przebieg), bycie dobrą, miłą i życzliwą
  • Odpowiedz
Mogłabyś się bać że typ cię czymś zarazi, bądź mieć zasady że nie zadajesz się z ludzmii po ONS czy FWB (tak jak ja, bo uważam takie rzeczy za zezwierzęcenie), ale że cie zdradzi po pojechał do kurtyzany?

Zdradzic cie moze każdy.


@TheGreenBastard: z twojego wpisu wynika, że jesteś bardzo liberalny. Nie ma znaczenia czy kobieta miała 3 czy 30 partnerów - najważniejsze, że się przebadała i niczym nie zaraża.
  • Odpowiedz
ale dlatego że bałabym się, że mnie zdradzi.


@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym powiedział inaczej, facet który spróbował w życiu różnych ekstremum nie będzie raczej miał na stare lata tendencji do "nadrabiania" zaległości w życiu i odhaczania takich eksperymentów na starość
  • Odpowiedz
ja bym powiedział inaczej, facet który spróbował w życiu różnych ekstremum nie będzie raczej miał na stare lata tendencji do "nadrabiania" zaległości w życiu i odhaczania takich eksperymentów na starość


@Iskaryota: Trochę prawda. też - kobieta, która wcześniej pracowała jako prostytutka już się wybawiła, nie będzie próbować odhaczać eksperymentów na stare lata. Dlatego mężczyźni, którzy korzystali z takich usług są idealnymi partnerami dla byłych prostytutek.
  • Odpowiedz
z twojego wpisu wynika, że jesteś bardzo liberalny. Nie ma znaczenia czy kobieta miała 3 czy 30 partnerów - najważniejsze, że się przebadała i niczym nie zaraża. Bardzo liberalne poglądy, ja aż tak liberalnym nie mam¯_(ツ)_/¯


@Nowelizacja: nie do końca
  • Odpowiedz