Wpis z mikrobloga

  • 0
@njdnsjdnjs
Próbuj na wykopie. Mnie się tylko tutaj udaje, ale utknąłem w pętli czasu i nie potrafię rozwijać tych znajomości poza wykop. Umiem jedynie pisać miesiącami aż ktoś się mną znudzi :c
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Rel, nie miałem wiele znajomych, a jak już jacyś byli to niestety kontakt upadł, a to ktoś się wyprowadził na drugi koniec polski, a to ktoś dorabia u pana Hansa, a to ktoś w ogóle zniknął bez śladu.

  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: No 6obcy to najgorszy ściek, dlatego zostawiłem na samym końcu. W sumie ostatnio tam z 4-5 lat temu wchodziłem i już na 20-21 lvlu to tam nie było czego szukać, ty chyba jakoś w moim wieku jesteś, więc też to dla ciebie raczej odpada. Może spróbuj na tych grupach fb, słyszałem, że jest spoko, ale sam się w sumie też przekonać nie mogłem, ale nie mam ostatnio jakiegoś mega parcia
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Szkoła i studia to najlepszy czas, bo jesteś z nimi mimowolnie i wszyscy jesteście w tym samym wieku i generalnie w tym samym statusie. W pracy każdy już ma swoje życie.
Można poznawać na grupach tematycznych, sportowych, np. rolki i jakieś wspólne trasy, czy wspólne wyjścia w góry, czy urbex.
To co robisz i lubisz i da się robić wspólnie z ludźmi, to można połączyć, nawet alkoholizm xD
Raz nawet
  • Odpowiedz
@njdnsjdnjs: Na nocnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie no, tak pół-serio - niektóre wykopki są spoko xd
Ale generalnie takie samo pytanie sobie zadaje, nawet miałem gdzieś w notatkach żeby je całkiem poważnie zadać na reddicie (,)
  • Odpowiedz