Wpis z mikrobloga

@cinu4 no powiem Ci, że jakby mi zamordowali dwóch kolegów to bym miał w dupie profesjonalizm. To jest życie, nie jesteś zakładnikiem pracy. Wiele osób zapomina, że praca to środek a nie cel. Nadmienię jeszcze, że takie zachowanie to nie jest ośmieszanie się tego dziennikarza a zbrodniarza wojennego, to tam dotrze, to zaboli, i bardzo dobrze.
@Scyntylator: ale jemu nie zamordowali dwóch kolegów. Co to w ogóle za porównanie. Jarosław Kuźniar prowadził poranek w TVN 10 kwietnia 2010. Dowiedział się właśnie, że wielu jego znajomych zginęło a mimo tego zachował profesjonalizm. Do dzisiaj mu się to pamięta i jest za to chwalony. W sytuacji z Putinem dziennikarz po prostu zrobił sobie osobistą wycieczkę słowną, niepotrzebną. I zgadzam się że praca to środek a nie cel, ale co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlapka: takie pytanko mam, jak powstają takie nagrania: wiedziałeś, że będzie powtórka tego materiału i zacząłeś nagrywać? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Blizz4rd: raczej zwyczajnie cofnął jak usłyszał to co usłyszał i wtedy nagrał.
W Netii możesz cofać każdy kanał, w canal+ ten który oglądasz.
Typ morduje cywili dziesiątkami tysięcy a ty masz ból dupy bo ktoś go nazwał śmieciem, ja was proszę ludzie, drugi Korwin co dalej leci z ekscelencją...


@Scyntylator Ty nie rozumiesz, że ja nie zabiegam o szacunek dla Putina, tylko o higienę języka I trzymanie poziomu w debacie publicznej? To jest dla naszego dobra, a nie dla Ruskich. Nie ważne kogo miałyby te media tak nazywać, czy Mao, Putina czy Hitlera. Po prostu
@Halbr: Teraz poleciałeś, dajesz przykład nazwania porządnej osoby #!$%@? po czym robisz fikoła względem podanego przykładu. Mówiłem, nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych rozwiązań a ośmieszenie tego bandyty i bandyckiego państwa może być jednym z nich.
Widzisz, zmusiłeś mnie żebym zniżył się do twojego poziomu, wybacz. Dla mnie oznaką niedojrzałości i braku szacunku jest używanie w dyskusji inwektyw wobec rozmówcy. Powiedz mi, czy zacząłem Cię atakować, obrażać albo coś? Masz potężny ból dupy
@Scyntylator Napisałeś o mnie per drugi Korwin (mniemam, że to nie jest pochwała a raczej oblega) i pisałeś o bólu dupy. To ten wysoki poziom i wielka kultura, z ktorych się zniżasz do mojego? XD

No nie dogadamy się, bo nie zostałeś dobrze wychowany i brak Ci taktu. Wybacz, że nazywam rzeczy po imieniu, ale tak niestety Cię odbieram. Świadczy o tym to, że nie rozróżniasz którego języka można używać w dyskursie
@Halbr: Jeszcze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem do tego, gdzie obraza przy korwinie, nawet podałem dlaczego tego użyłem - ekscelencja. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami typie więc mogę pisać potocznie ból dupy, a zniżenie się do twojego poziomu odnosiło się do wejścia w argumenty ad personam.
Btw. kolejne inwektywy, zapiekło dupsko? xD
I nie jestem wielce urażony, po prostu gardzę tak perfidną hipokryzją :)
@Scyntylator Przecież "drugi Korwin" to porównanie, które ma urazić w tym kontekście. Wiem, że Ty to wiesz, ale wybrałeś najgorszy sposób obrony, czyli udawanie że nie. To jest m.in. ta niedojrzałość, o której pisałem wyżej. Boże daj, żebyś był nastolatkiem, a nie starym chłopem, bo wtedy to krindżówa straszna z tym jezykiem, bólami dupy i nieudolnym sileniem się na inteligencką mowę u starego chłopa (widac kiedy probujesz wyjsc poza swoj zwyczajny zasob
Pięknie i prawidłowo powiedziane! Tylko jedna sprawa: Putin to gorzej niż śmieć. Ze śmieci może być pożytek np podczas recyklingu. Z Putina, czy żywego czy martwego, żadnego pożytku nie ma i nie będzie. Putin to taki współczesny Hitler skrzyżowany ze Stalinem i z psią kupą. Ciężko to coś w ogóle nazwać człowiekiem. Myślącym Rosjanom jest pewnie przykro, że mają śmiecia za "prezydenta" (tak naprawdę: dyktatora), reszcie Rosjan ten śmieć się podoba. Cóż
Warto wiedzieć, co na temat zła i nazywania go po imieniu mówi Edda Poetycka - święta księga Wikingów:
126. Radzimy ci, Loddfafnir! Przyjmij radę,
Wyjdzie ci na dobre, jeśli przyjmiesz,
Pożytek będziesz z niej miał:
Gdzie zło znajdziesz, mień to złym
I nie zostaw wrogów w pokoju. (tłum. Apolonia Załuska-Stromberg)

Putin to wcielone zło, realnie istniejący diabeł. Wróg całego Świata i Ludzkości. Powinien zostać unicestwiony, chcę zobaczyć jak wieszają go na szubienicy.
@ririsu12: Jak to śpiewają ukraińscy kibice (a ja razem z nimi):
Putin - #!$%@?ło! La la la la la la la la
https://www.youtube.com/watch?v=447lXe1Y2tE
Choć osobiście uważam, że przyrównanie ludzkiego śmiecia Putina do główki członka męskiego to obraza dla szlachetnego i potrzebnego narządu, którym jest członek męski, to jednak ta piosenka, jako rodzaj zawołania określającego, kto swój, a kto wróg, bardzo mi się podoba.
@Mr_3nKi_: A ja bym przeprosił śmieci za porównanie z tym czymś, czym jest putin (celowo z małej litery). W epoce recycklingu "śmieci" to pożyteczne i łatwe do pozyskania źródło surowców. Mają ogromne znaczenie dla utrzymania produkcji w większości gałęzi przemysłu, plus w rolnictwie (kompost i inne nawozy). A z putina żadnego pożytku nie ma, tylko szkody. Jak już, to można go z odpadem radioaktywnym porównać albo jeszcze z czymś gorszym. Ciężko