Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czlapka: takie pytanko mam, jak powstają takie nagrania: wiedziałeś, że będzie powtórka tego materiału i zacząłeś nagrywać? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Blizz4rd: raczej zwyczajnie cofnął jak usłyszał to co usłyszał i wtedy nagrał.
W Netii możesz cofać każdy kanał, w canal+ ten który oglądasz.
Typ morduje cywili dziesiątkami tysięcy a ty masz ból dupy bo ktoś go nazwał śmieciem, ja was proszę ludzie, drugi Korwin co dalej leci z ekscelencją...


@Scyntylator Ty nie rozumiesz, że ja nie zabiegam o szacunek dla Putina, tylko o higienę języka I trzymanie poziomu w debacie publicznej? To jest dla naszego dobra, a nie dla Ruskich. Nie ważne kogo miałyby te media tak nazywać, czy Mao, Putina czy Hitlera. Po prostu
@Halbr: Teraz poleciałeś, dajesz przykład nazwania porządnej osoby #!$%@? po czym robisz fikoła względem podanego przykładu. Mówiłem, nadzwyczajne sytuacje wymagają nadzwyczajnych rozwiązań a ośmieszenie tego bandyty i bandyckiego państwa może być jednym z nich.
Widzisz, zmusiłeś mnie żebym zniżył się do twojego poziomu, wybacz. Dla mnie oznaką niedojrzałości i braku szacunku jest używanie w dyskusji inwektyw wobec rozmówcy. Powiedz mi, czy zacząłem Cię atakować, obrażać albo coś? Masz potężny ból dupy
@Scyntylator Napisałeś o mnie per drugi Korwin (mniemam, że to nie jest pochwała a raczej oblega) i pisałeś o bólu dupy. To ten wysoki poziom i wielka kultura, z ktorych się zniżasz do mojego? XD

No nie dogadamy się, bo nie zostałeś dobrze wychowany i brak Ci taktu. Wybacz, że nazywam rzeczy po imieniu, ale tak niestety Cię odbieram. Świadczy o tym to, że nie rozróżniasz którego języka można używać w dyskursie
@Halbr: Jeszcze nie potrafisz czytać ze zrozumieniem do tego, gdzie obraza przy korwinie, nawet podałem dlaczego tego użyłem - ekscelencja. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami typie więc mogę pisać potocznie ból dupy, a zniżenie się do twojego poziomu odnosiło się do wejścia w argumenty ad personam.
Btw. kolejne inwektywy, zapiekło dupsko? xD
I nie jestem wielce urażony, po prostu gardzę tak perfidną hipokryzją :)
@Scyntylator Przecież "drugi Korwin" to porównanie, które ma urazić w tym kontekście. Wiem, że Ty to wiesz, ale wybrałeś najgorszy sposób obrony, czyli udawanie że nie. To jest m.in. ta niedojrzałość, o której pisałem wyżej. Boże daj, żebyś był nastolatkiem, a nie starym chłopem, bo wtedy to krindżówa straszna z tym jezykiem, bólami dupy i nieudolnym sileniem się na inteligencką mowę u starego chłopa (widac kiedy probujesz wyjsc poza swoj zwyczajny zasob