Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2008
Ahah jak pracowałam w gastro mistrzami byli faceci, którzy przychodzili z zonami. Jak mieli np połowę piwa, a żona szła do toalety, na szybko podbiegali z monetami do baru, zerowali swoje piwo i na hejnał wypijali pół następnego które dokupili. Zajmowało im to max 2 minuty i nie były to pojedyncze sytuacje, do teraz jestem pod wrażeniem, jakby się zmówili xddd
  • 116
  • Odpowiedz
@Zjem_Ci_nos: Zgadzam się i jeszcze w takich przypadkach żona/partnerka są stawiane w świetle tej złej, bo przecież Pan Alkus nie może się #!$%@? w spokoju bo żona będzie gderać. Pewnie większość tych kobiet łudziła się, ze ”ona go uratuje” a teraz żałuje, ze nie rzuciła go w diabły gdy byli młodzi. Nie żal mi tych podludzi, żal mi ich żon i rodzin, bo piętro ich chlania będą nosić już zawsze.
  • Odpowiedz
  • 74
@Anesa zawsze mnie bawią tacy ludzie w pracy to samo xd opowiada jak to schodzi do garażu czy piwnicy żeby się napić i do tego dumny jest z siebie xd ja to wtedy mu mówię że wolę w domu się napić jak człowiek to się zamykają xd chłop pewnie 40 lat a boi się napić przy żonie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Anesa: zabawne ale typ pewnie jest alkoholikiem i żona dmucha na zimne, bo wie co się stanie jak popłynie.
  • Odpowiedz
@Anesa: kumpel z roboty miał ograniczyć piwkowanie, bo żona się już wkurzała. 6-pak brał po pracy, w garażu podziemnym dość szybko robił kilka piw (mówił, że czasem 5) i wracał z jednym do domu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Anesa: Dla mnie to jest żenujące , robią to bo są beciakami i boją się żony w co wątpię. Albo są alkoholikami to jest bardziej prawdopodobne. To jest zwykły alkoholizm bo nie wmówicie mi że zerowanie piwa to dla smaku.
  • Odpowiedz
Niesamowita prędkość picia wynikała z zastosowania techniki wirowej.


@m_ney: Byle nie odwrotnie do siły Coriolisa, bo będzie zgaga. ;)
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: najczęściej wygląda to tak, że jak facet chce sie napić to jego "baba" zaczyna go poniżać wyzywając od alkoholika etc. Nikt nie lubi być poniżany, więc "chłop" z mentalnością 15latka zaczyna chlać po kątach bo skoro baba go poniża w tej sytuacji, to zapewne robi to też w każdej innej, gdzie ona chce zmienić jego nastawienie. Że taki "męszczyzna" ma mentalność nastolatka to sobie wmówi, że tak ma być bo
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
bo żona się już wkurzała

@bachus: Kompletnie mnie to nie dziwi, życie z alkoholikiem to nie zabawa, masakra jak czytam powyższe komentarze. Piwo z pół sekundy, żeby tylko przełknąć to już ostre uzależnienie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Anesa: Ja znam kolesia który kupił psa, tylko po to żeby chodzić z nim na spacery i pić piwo. Jeszcze specjalnie bierze te mocne 7% żeby lepiej się porobić. Takie dwa na spacerze #!$%@? a że pracuje tylko na nocki to schemat ma wyrobiony xD
Albo w domu zakaszle, szybko piwo otworzy i na hejnał całe wypije, szybko żeby żona nie widziała xD
Raz z córką lvl 6 poszedł na sanki
  • Odpowiedz