Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2008
Ahah jak pracowałam w gastro mistrzami byli faceci, którzy przychodzili z zonami. Jak mieli np połowę piwa, a żona szła do toalety, na szybko podbiegali z monetami do baru, zerowali swoje piwo i na hejnał wypijali pół następnego które dokupili. Zajmowało im to max 2 minuty i nie były to pojedyncze sytuacje, do teraz jestem pod wrażeniem, jakby się zmówili xddd
  • 116
  • Odpowiedz
@Anesa: Kiedyś stałem z kumplem pod blokiem na piwku a tam sąsiad ze śmieciami idzie do kontenera. Wrzuca śmieci i sięga po setkę którą wychylił w 2 sekundy. Od razu wyjmuje browara którego ściągnął w 5 sekund. Niesamowita prędkość picia wynikała z zastosowania techniki wirowej. Koleś od razu po konsumpcji udał się do domu. Pewnie mu żona czas liczyła wyjścia.
  • Odpowiedz
Jak mieli np połowę piwa, a żona szła do toalety, na szybko podbiegali z monetami do baru, zerowali swoje piwo i na hejnał wypijali pół następnego które dokupili. Zajmowało im to max 2 minuty i nie były to pojedyncze sytuacje, do teraz jestem pod wrażeniem, jakby się zmówili xddd


@Anesa: Oni mają już teraz problem, a żona musi być tą osobą, która nosi spodnie w domu
  • Odpowiedz
@Anesa: sąsiad mieszkający po sklepem codziennie szedł po bułki wysłany przez żonę, brał piwo, wypijał zanim kasjer zdążył wbić na kasę i szedł do domu, zajmowało mu wszystko maksymalnie 3 minuty
  • Odpowiedz
@Anesa: narkotyki (alkohol jest narkotykiem ciężkim, tak tylko przypominam) to jedno z największych gówien wyniszczających ludzi na tym świecie a takie zachowania jak we wpisie to tylko wstęp do tego, co się może odwalać później na chacie. Według mnie to czysta patologia, ale ja się nie znam.
  • Odpowiedz