Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2008
Ahah jak pracowałam w gastro mistrzami byli faceci, którzy przychodzili z zonami. Jak mieli np połowę piwa, a żona szła do toalety, na szybko podbiegali z monetami do baru, zerowali swoje piwo i na hejnał wypijali pół następnego które dokupili. Zajmowało im to max 2 minuty i nie były to pojedyncze sytuacje, do teraz jestem pod wrażeniem, jakby się zmówili xddd
  • 116
  • Odpowiedz
@HowHigh: Jak najczęściej? Masz jakieś statystyki czy to dane potwierdzone przez alkusow? W ogóle zaganiane winy za swój na osoby trzecie (w dodatku na partnera życiowego, którego SAMI sobie wybieramy) jest poniżej dna. Najpierw żona #!$%@?- trzeba się napić do uspokojenia. Później wkurzaja dzieci- kolejny powód do chlania. Twój komentarz to idealny przykład na to, ze alkus zawsze znajdzie pretekst by się napić, takie osoby zawsze stawiają się w roli ofiary-
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Anesa: nudziło im się po prostu bez partnerki i wtedy szybciej ci idzie piwo, bo wcześniej były np zajęci rozmowa. Smutne musisz mieć życie jeżeli tak osadzasz ludzi.
  • Odpowiedz
@Anesa: Ja miałem kiedyś inna historie: piłem piwerko w knajpie niedaleko cmentarza Lyczakowskiego we Lwowie. W pewnym momencie moja - ówczesna jeszcze żona - poszła do kibla. I wtedy zadziała się magia ;) kelnerka postawiła przede mną zimną sete w literatce i mówi: walnij szybko, bo widzę, ze potrzebujesz. Kelnerka dostała dobry napiwek, a niedługo później się rozwiodłem.
  • Odpowiedz
Ja znam kolesia który kupił psa, tylko po to żeby chodzić z nim na spacery i pić piwo. Jeszcze specjalnie bierze te mocne 7% żeby lepiej się porobić. Takie dwa na spacerze #!$%@? a że pracuje tylko na nocki to schemat ma wyrobiony xD

Albo w domu zakaszle, szybko piwo otworzy i na hejnał całe wypije, szybko żeby żona nie widziała xD

Raz z córką lvl 6 poszedł na sanki i sobie
  • Odpowiedz
gumy, unikanie kontaktu i jakoś idzie


@cagedindreams: mialem kolege alkoholika. nie, nie idzie :) zawsze to wyczujesz. najlepsze jest jak alkusy zra te mietowe cukierki bo mysla ze to zabija zapach alkoholu
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: Teraz weź sobie jakieś ziólka na uspokojenie weź i jeszcze raz przeczytaj co napisałem. Gdzie ja tam usprawiedliwiam facetów? Jak ktoś popadnie w alkoholizm to jest tylko i wyłącznie jego wina, że do takiej sytuacji doprowadził. Sam alkoholizm już jest chorobą i człowiek sam niewiele może z tym zrobić. Natomiast ja skomentowałem sytuacje przedstawioną przez opa i podałem geneze jak do takiej sytuacji najcześciej dochodzi. I o ile to jest
  • Odpowiedz
@HowHigh: Ziółka mi nie potrzebne. Nie jestem zdenerwowana i nie muszę brać ani pic niczego, by ukoić nerwy- ale rozumiem Twój schemat ( ͡° ͜ʖ ͡°) , po prostu byłam z tej drugiej strony i zapewniam, ze z mojej perspektywy wyglądało to zupełnie inaczej. Powiedz proszę skąd masz te dane, ze do takiej sytuacji dochodzi? Czy to tylko Twoje domniemania? Po prostu jestem zwyczajnie ciekawa. A tekst
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: dobra, dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°) przestań mnie tu analizować bo się na tym przejedziesz. A byłem agresywny nie dlatego, że nie mam argumentów, tylko dlatego, że nie chce mi sie ich pisać do kogoś kto nawet się nad nimi nie pochyli. Zamiast tego wykorzysta fragmenty wyrwane z kontekstu przeciwko mnie żeby sobie ego podbudować. Takie dyskusje mam w zwyczaju ucinać z miejsca. Z twoich wypowiedzi
  • Odpowiedz
@HowHigh: Trudno się pochylić nad argumentami, które nimi nie są - po prostu to Twoje projekcje. Już 3 komentarz proszę Cie o jakieś dane z których czerpałes pisząc o „większości przypadków” ale wolisz wyzywać - a oceniam Cie na podstawie Twoich wypowiedzi. To wykop. Zabawne jak teraz idealnie dostosowałeś poziom komentarza do mojego poprzedniego, jak zwróciłam Ci uwagę na chamstwo- da się? Da!xD co do mnie- daleko posunięte wnioski, które mało
  • Odpowiedz
@HowHigh: zachowujesz się jak typowy polski alkus, któremu nie można nic powiedzieć, bo zaraz będzie robił z siebie ofiarę, że wszyscy się niby na niego uwzięli i cyk, jeszcze piwko na uspokojenie trzeba jebnąć xD
  • Odpowiedz