Wpis z mikrobloga

@Radikesz: w skrócie miałeś np swoje boty, szukałeś najsłabszego ogniwa u adminów, on ci dawał OPa i wtedy juz z górki. Oczywiście jak miałeś odpowiednio silny botnet, który jeszcze w dużym skrócie wywalał opy przeciwników. Oczywiście one były na to przygotowane i czasem zabawa trwała dłużej.

@Podstarzaly_Mandalorianin: teraz też są czasy choć tamte były fajne

@dwojkazet: przejmowanie kanałów to była fajna zabawa, choć u nas się niektórzy napinali i
  • Odpowiedz
@BedeBorodJakMojTato: symbian w tamtych czasach to potęga była, cuda wychodziły na te telefony. Widziałem poradniki i filmiki jak na Siemensach SX1 windowsa stawiali ;) kto się dzisiaj tak bawi?
Aplikację Papla kto pamięta? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@BedeBorodJakMojTato: na IRC aktywnie spędziłem z 5 lat, ale to były już lata 2010-2015.

Za czasów mojej największej aktywności w sieci miałem serwer cs1.6 i pewnej innej gry. Na obu instalowałem przeróżne tricki (najbliżej temu do idei shadowbana), żeby utrudniać życie cziterom, a nie banować IP i patrzeć jak wracają z nowym IP z Neostrady.

Byłem też moderatorem 3 średnio-dużych for i bardzo aktywnym, rozpoznawalnym członkiem czwartego.

Miałem też etap wdrażania
  • Odpowiedz