Wpis z mikrobloga

TL TR: Szukam sobie hobby, które mi się jakimś cudem spodoba i będzie jednocześnie atrakcyjne dla kobiet. By o nim rozmawiać/wspólnie to coś robić i nie wychodzić przy tym na dziwaka/nerda/nudziarza itp. itd.

Długa wersja:




Poproszę inne pomysły. Nauka tańca? Nie wiem dajcie cokolwiek. Co ludzie robią w Polsce poza chlaniem i pracowaniem?

Mam 21 lat i mieszkam pod Wrocławiem.

#rozowepaski #hobby #redpill #pytanie #niebieskiepaski
  • 184
@SEBZER: taniec towarzyski jest spoko, ale tam ludzie chodzą raczej parami. Jak wiele lat temu chodziłem z moją, to bez partnerów były jedynie panie w okolicach 50.
Musiałbyś więc zaprosić jakąś koleżankę, żebyście poszli razem. Opcja jeszcze fajniejsza do wychodzenia z przegrywu: ogłosić się i poszukać sobie partnerki na miejskiej grupie fejsbukowej, albo jakimś spotted. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SEBZER: Możesz zacząć modele sklejać, chodzić na strzelanki - airsoft, możesz zacząć bawić się fotografią. Tak na prawdę cokolwiek, a ludzie z kółka zainteresowań zawsze się znajdą.
Taki easy mode to będą planszówki - dużo ludzi się ogłasza, że zbiera randomów na granie.
zdradze Ci tajemnice, jakiekolwiek hobby ktore nie bedzie udawane i na sile bedzie sie podobalo kobiecie


@Miszcz_Joda: Nie prawda. Są hobby atrakcyjne i ciekawe i są hobby nudne, nerdowskie, nieciekawe.

To nie jest moje zdanie to są rzeczy potwierdzone naukowo. Kobiety były po prostu przedstawiana grupom mężczyzn (grupa X i grupa Y oraz grupa Z kontrolna)

Najpierw grupa X przedstawiała się kobietom mówiąc o sobie że ma jakieś hobby z kategorii
@SEBZER: hobby polega na tym, że robisz je dla siebie, a nie żeby się komuś przypodobać. Takie prawdziwe, to jeśli druga strona go nie zaakceptuje, to Ci rozwali związek (been there, jeden z czynników), a jeśli zaakceptuje to będzie zachwycona, że coś Cię tak bardzo kręci. Przy udawanym nie ma tego błysku oka i zaangażowania w opowiadaniu o tym ;) Nie oszukasz...
@Miszcz_Joda: Nie prawda. Są hobby atrakcyjne i ciekawe i są hobby nudne, nerdowskie, nieciekawe.

To nie jest moje zdanie to są rzeczy potwierdzone naukowo. Kobiety były po prostu przedstawiana grupom mężczyzn (grupa X i grupa Y oraz grupa Z kontrolna)

Najpierw grupa X przedstawiała się kobietom mówiąc o sobie że ma jakieś hobby z kategorii atrakcyjnych a grupa Y wybierała sobie hobby z kategorii nie atrakcyjnych. Następnie była zamiana ról. Grupa
@SEBZER: wszelka gra na instrumentach, grupy rekonstrukcyjne, sport - to nie tylko siłownia, może być nawet billard. W RPGach i planszówkach też jest coraz więcej kobiet, zwłaszcza w większych miastach i łatwo o lokalne grupy na FB.