Wpis z mikrobloga

TL TR: Szukam sobie hobby, które mi się jakimś cudem spodoba i będzie jednocześnie atrakcyjne dla kobiet. By o nim rozmawiać/wspólnie to coś robić i nie wychodzić przy tym na dziwaka/nerda/nudziarza itp. itd.

Długa wersja:




Poproszę inne pomysły. Nauka tańca? Nie wiem dajcie cokolwiek. Co ludzie robią w Polsce poza chlaniem i pracowaniem?

Mam 21 lat i mieszkam pod Wrocławiem.

#rozowepaski #hobby #redpill #pytanie #niebieskiepaski
  • 184
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SEBZER: zbieranie winyli, fotografia, gra na jakimś szybkimi do nauczenia instrumencie (ukulele ostatnio bardzo hypowane), taniec
@SEBZER to kalistenika jak siłownię masz daleko
Fotografia już ktoś rzucił to dobry pomysł, zapraszasz później na sesję ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ogarnij sezonowo pracę nad morzem, może na początku jakąś zwykłą a później na ratownika
Masz gwarantowane poznawanie masy ludzi

A jeszcze lepiej jak masz 21 lat to idź na studia, zamieszkaj w akademiku
Jak z kasą problem to idź do pracy w gastro, studencki bar
@SEBZER: Hobby to jest cos co sprawia ogromna przyjemność bez względu na czas, kasę itd. Musisz wszystkiego próbować. Jak jesteś sam na tej planecie jak palec, to będzie ogromnie ciężko. Chyba, ze chodzi ci tylko, aby zaimponować lasce . To wówczas bierzesz pierwsza lepsza aktywność w wiosce i ja doskonalisz. Ale w dłuższej relacji to wyjdzie. Nie wiem co robisz, uczysz się? (mnóstwo spotkań "po lekcjach jest organizowanych); pracujesz już (jak
@SEBZER: ja np uwielbiam grac w karty :) ale nie bede cie do tego namawial, bo moze to nie twoja bajka. proboj wszystkiego, wychodz do ludzi i cos znajdziesz. chyba ze chodzi ci tylko o zamoczenie w loklanej karynie. na wsi nie trzeba wiele aby lokalnym dziewuchom zaimponowac.
@x3sq6gdeo7fb5udga86fgt: chce sie przełamać i wyjść tylko mało co mnie tak interesuje jak te rzeczy które do tej pory robię sam w pokoju dlatego szukam jakis pomysłów tutaj.

Chyba, ze chodzi ci tylko, aby zaimponować lasce


Nie jestem pozerem. Chcę się czymś zainteresować co przy okazji będzie ciekawym tematem dla samic. Nie na odwrót.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@SEBZER: zdradze Ci tajemnice, jakiekolwiek hobby ktore nie bedzie udawane i na sile bedzie sie podobalo kobiecie

@Miszcz_Joda: bzdura.
Nożoróbstwo, bushcraft, programowanie, elektronika, kolekcjonerstwo (znaczki, bilety, monety itp), odtwórstwo historyczne, mógłbym długo wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko co bezpośrednio nie prowadzi do podniesienia Twojego ogólnie pojętego statusu będzie w najlepszym przypadku traktowane neutralnie.

Tym że lubisz spać w lesie na macie z trzciny możesz loszkę