Wpis z mikrobloga

TL TR: Szukam sobie hobby, które mi się jakimś cudem spodoba i będzie jednocześnie atrakcyjne dla kobiet. By o nim rozmawiać/wspólnie to coś robić i nie wychodzić przy tym na dziwaka/nerda/nudziarza itp. itd.

Długa wersja:




Poproszę inne pomysły. Nauka tańca? Nie wiem dajcie cokolwiek. Co ludzie robią w Polsce poza chlaniem i pracowaniem?

Mam 21 lat i mieszkam pod Wrocławiem.

#rozowepaski #hobby #redpill #pytanie #niebieskiepaski
  • 184
@SEBZER:

Podajce przykłądy hobby które uprawiając można się też socjalizować a nie tylko siedzieć w domu jak ja przez całe życie

No to tak: rower. Na rowerze ludzie jeżdżą na ustawki, chociaż ja np. wolę sama. Ale to dobre miejsce do socjalizacji, jeśli lubisz jazdę grupową, tutaj prym wiedzie szosa, mtb ma trochę inny klimat, ale np. ciężko nie pogadać z kimś na trasie, bo wszyscy zaczepiają ;) Do tego lecisz
@SEBZER: dlatego jak w głównym wpisie napisałeś o hobby, które spodoba się kobietom (a obserwuję tag różowopaskowy), to się popukałam w głowę, bo nie ma niczego specjalnego, a jak chodzi ogólnie o hobby, to sama mam dwie koleżanki, które się w to bawią :) Serio, jak się w coś wkręcisz, będzie Ci to sprawiało przyjemność i będziesz o tym opowiadał, to samo to będzie ciekawe, nie musi być to coś wielkiego
@SEBZER: podbijam geocaching (zobacz też opencaching - to to samo, ale "darmowe" ;)) i naukę języków.
Poza tym jakieś instrumenty może? Z prostych do nauki - ukulele, kalimba, gitara. Dodatkowo - kaligrafia lub jakieś rysowanie/malowanie jak masz zacięcie
@SEBZER jak na siłę będziesz szukał "fajnego" hobby to nic z tego nie będzie. Ja bym się bardziej skupiła na tym, żeby wykorzystując te co masz ogarniać sobie kontakty na żywo z ludźmi, gdzie możesz kogoś poznać. Wg mnie fajnym hobby są planszowki, można dołączyć do jakiejś grupy na fb w mieście i spróbować coś zorganizować w knajpie z planszowkami.
@SEBZER: gry planszowe, jeśli jesteś ze Śląska to często jest organizowane nocne granie w Arenie Gliwice, za tydzień w weekend są planszówki w Spodku. Generalnie coraz więcej jest eventow i przychodzi na nie masa ludzi. Dzięki temu hobby poznałam już kilku znajomych i spotykamy się poza eventami ;) Również możesz zgadać się z ludźmi z tagu #grybezpradu na wspólne granie, może akurat ktoś będzie z Twojego regionu.
@SEBZER to mocno zależy jakiego rodzaju kobiety szukasz. Np jeżdżę teraz sporo po konwentach z planszówką i sporo par gdzie facet się przebiera jakoś ultra zajebiscie lub oboje grają w gry planszowe etc. Widać że dobrze się bawią ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miszcz_Joda: i co w tym dziwnego? Sam pewnie ze 40-50 nocy w roku spędzam w lesie, nie wiem co Cię tak bulwersuje.
To nie jest hobby atrakcyjne z punktu widzenia kobiet, bo nie spędzisz z nią czasu i nie spowoduje to że będziesz "bardziej atrakcyjny". Chyba że połączysz to z hobby pobocznymi, takimi jak na przykład fotografia.